USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Sinemanın ‘Buhran’ı Beyza Nur Yılmaz’la başladı -Selçuk Aka, magazin haberi-

“BUHRAN” isimli sinema filminin güzel başrol oyuncusu Beyza Nur Yılmaz, mankenliğin ardından tecrübeli bir kadro eşliğinde oyunculuğa adım attı

Sinemanın ‘Buhran’ı Beyza Nur Yılmaz’la başladı -Selçuk Aka, magazin haberi-
30-06-2022 22:34
30-06-2022 22:38
Google News

MAGAZİN - ÖZEL

Yapımcılığını Murat Yontan’ın yaptığı, yönetmen koltuğunu ise usta isim Kartal Çidamlı ve Hasan Sessiz’in paylaştığı M Yapım’ın “BUHRAN” isimli korku tarzındaki sinema filminin çekimleri başladı.

Cin içerikli korku filmlerinin dünya piyasasında yeri olmadığını düşünen ünlü yapımcı Murat Yontan, evrensel ve oyunculuğu güçlü senaryo odaklı yapımlarla sinema izleyicisini buluşturmak istediklerini ifade etti.

Başrolünü başarılı oyuncu Anıl Dal ve Beyza Nur Yılmaz’ın paylaştığı “BUHRAN” isimli sinema filminde sevilen oyuncular Tahir Bir, Deniz White, Feyza Akkan, Mustafa Türkmani, Demet Erdem, Mert Lale ve Gamze Çidamlı önemli karakterlere hayat veriyorlar.

Denizli Pamukkale Üniversitesinde biyomedikal mühendisliği mezunu olan “BUHRAN” isimli sinema filminin güzel başrol oyuncusu Beyza Nur Yılmaz, uzun zamandır başarıyla yürüttüğü mankenlik mesleğiyle birlikte tecrübeli bir kadro eşliğinde oyunculuğa adım attı. 

Hayallerinin peşinden giderek mankenlik ve oyunculuk yolunda yürümek istediğini dile getiren Beyza Nur Yılmaz, “canlandırdığım karaktere çok çalıştım, etrafımda konusunda uzman kişiler olması bana ayrıca güven veriyor” ifadesinde bulundu.

Oyunculuğa aslında podyumda başladığı vurgusunu yapan Beyza Nur Yılmaz “Podyuma çıktığımızda da bir karaktere bürünürüz. Çıktığım her defilede ve taşıdığım her tasarımda aslında farklı bir kadını oynuyorum. Ve oynadığım her kadına ya kendimden bir parça katıyorum ya da benliğime karakterden bir parça alıyorum. Oyunculuk adına henüz yolun çok başındayım fakat canlandıracağım her karakterin kendi dünyamdaki benlik arayışıma bir katkısı olacağını düşünüyorum. Değişime açık bir insan olarak, bundan 1 belki 2 veya 5 sene sonraki halimin nasıl olacağını düşünmek bana yaşama ve oynama sevinci katıyor” dedi.

İlk tecrübesinde başrolde olmanın bir nebze de olsa kendisini korkuttuğunu fakat bunun kendisi için kötü bir durum olmadığını belirtti.

Korkunun beraberinde cesareti de getirdiğini ifade eden Beyza Nur Yılmaz, “cesareti yaşatan korku, korkuya neden olan da cesarettir” dedi. Yılmaz, korktuğu kadar cesaretli olduğunu düşünmenin kendisini biraz olsun rahatlattığı vurgusunu yaptı.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

 

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ