USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Türkiye Yüzyılı ve çağ atlatan deprem!

Türkiye Yüzyılı ve çağ atlatan deprem!
24-02-2023

TÜRKİYE YÜZYILI VE ÇAĞ ATLATAN DEPREM!

Tarih 17 Ocak 2023: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye Yüzyılı Projesi'ne vurgu yapan Kahramanmaraş Oniki Şubat ilçesinde Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Nisan 2023'te gerçekleşmesi plânlanan Expo 23 için "Kahramanmaraş bu projelerle Çağ atlayacak" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Türkiye Yüzyılı projesi, kendi ifadesi ile dijitalin projesiydi. Metaverse'in projesiydi gözetim toplumunun projesiydi. “Suçluları sokağa adım atamaz hale getirecek” bir projeydi.

Merak edip de kimse sormuyordu: Suçluların yeri hapishane değil miydi? Bu yeni tip sistem, biraz Çin tipini andırmıyor muydu? Yeni suçlar imal edilmiş olabilir miydi? Karbon ayak izi kotası dolanlardan, vatandaşlık puanı eksiye düşenlerden bahsediliyor olabilir miydi?

Türkiye Yüzyılı'ndan hararetle bahsedilirken sürdürülebilir ekonomi, karbon ayak izi kotası, iklim değişikliği, Çin tipi puanlama sistemi bu gündemin dışında gösterilse bile ajandanın bir parçasıydı.

Hele de ‘akıllı şehirler’ Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin'in dediği üzere Yeni Dünya Düzeni için elzemdi!

Birileri bunları dillendirenlere "komplo teorisyeni, komplocu" deyip duruyordu ama hiç kimse Fatma Şahin'e "neden bir Komplo teorisini dillendiriyorsunuz?" diye sormuyor, medya algı oyunu ile Türk vatandaşlarını zehirliyordu!

Bir yerlerde tek dünya hükümeti zirveleri resmen yapılıyor, hatta Elon Musk’lar, Bill Gates’ler, Klaus Schwab’lar bu zirvelere katılıyor ancak bazıları ısrarla 'Komplo Teorisi' demeye devam ediyordu.

Bu ısrarın sebebi neydi?

Kimler Türk halkından neyi gizlemek istiyorlardı?

Devlet Bahçeli'ye göre bu depremlerin içerisinde çok anlamlı mucizevi “Bir Sır” vardı!

Devlet Bahçeli, öyle bir konuşmuştu ki; bu depremlerin akabinde Türkiye, bambaşka bir Türkiye'ye bürünecek gibi görünüyordu!

Türkiye'yi ayağa kaldıracak bu sır; kırılan fay hatlarının ardından petrol yataklarının ortaya çıkması mıydı?

Petrolün oluk oluk akması mıydı?

Bu petrolün Yeni Dünya Düzeni ile Doğu Perinçek'in depremden sonra ifade ettiği gibi “birleşik Türkiye” ile meczedilmesi miydi?

Bilinçli tetiklendiği şüphesini -ki benim için yapay olma ihtimali yüzde 99,9- ısrarla dile getirdiğimiz, bu depremin ardından İslâm Memiş'in 22 Şubat 2023'te “TV100” internet sayfasında "OPEC'in Yeni Üyesi Türkiye mi Olacak?" başlıklı köşe yazısında da vurguladığı gibi Türkiye'nin Petrol organizasyonu OPEC'e üye olacağına dair makalelerin yazılması, insanları Bahçeli'nin ifadesiyle 'mucizevi sırlarla dolu' bu deprem üzerine düşündürmeye sevk eder mi?

Bilinmez.

Deprem öncesinde Kahramanmaraş için Expo 2023'te zaten bir doğa dostu şehir senaryosu çizilmişti.

Başka bir senaryoyu da Yeni Dünya Düzeni için adım atılması gerektiği fikrini tıpkı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca gibi dilinden düşürmeyen Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin çizmişti.

Anlaşılıyor ki “Karbon ayak izi takipli akıllı şehirler” her yerde inşa edilecekti! 

Hatay Belediye Başkanı dahi bu senaryo için hazırdı! 

Geleceğin şehirlerine barkodlu, pasaportlu gireceğimiz bir döneme mi gidiyoruz? 

Ne dersiniz?

Hatay Belediye Başkanının henüz insanların bedenleri enkazda iken söylediklerine bakacak olursak, sıfır karbon ve akıllı şehirler meselesi her şeyden daha önemliydi!

Herkes biliyor ki bu deprem felaketi, bu bölgelerde uygulanması düşünülen sürdürülebilir büyüme, karbon ayak izi takibi ve akıllı şehirler konseptindeki uluslararası projeler için hızlandırıcı oldu.

Deprem yapay mı doğal mı” tartışması bir kenara, Türkiye'yi şimdiden dönüştürdü!

Korkunç derecede can kaybına yol açan bu deprem, Türkiye'yi kendi ajandalarına göre ayarlamak isteyenler için mi yoksa küresel ajandalara meydan okuyanlar için mi bir dönüşüm faktörü olacak?

Göreceğiz!

Bildiğimiz tek şey, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı!

.

Erkan Trükten, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Levent Cengizoğlu
Levent Cengizoğlu 33 dk. önce
Bu amerikanın yasadışı zihin okuma ve zihin kontrol sisteminde herkesin zihni okunmakta insanların birbirleri arasında geçen yarım yamalak olaylar ile atılan iftiraya göre gerçek olduğu kanıtlanamayacakta olsa birşeyler elde ediliyor ve bu kullanılıyor!!! İftira atılan kişilere gönderilip bu ne diye sordurtulmayıp!!! Gerçek muamelesi yapılıyor!!!

SAKIN İNANMAYIN HER SÖYLENENE VE SÖYLEYENE MAKAMI, MEVKİSİ VE BANA YAKINLIĞI NE OLURSA OLSA!!!

BENİM EVLENMEK İSTEDİĞİM KİŞİ BELLİ SEVDA'LANDIM BİRGÜN OLURDA GÖRÜŞÜRSEK BANA SORMAK İSTEDİĞİ BİRŞEY OLURSA ELİNDE BELGELERLE GELSİN HERŞEYİN CEVABINI VEREYİM VEREMİYORSAM KABUL ETMİŞİM DEMEKTİR!!! ONDAN SONRA KENDİ KARARINI VERİR!!!

Türkiye – Ankara’da amerikan sistemi yayını MK ULTRA - TELEGRAM’da hedef kişiyim!!!

Sayın araştırmacı yazar Bağımsız Cumhurbaşkanı Adayı Erkan TRÜKTEN sizin gibi bir Cumhurbaşkanımızın olması temennisi ile bir sonraki seçimde. Saygılarımla.
Levent Cengizoğlu
Levent Cengizoğlu 4 hafta önce
Türkiye – Ankara’da amerikan sistemi yayını MK ULTRA - TELEGRAM - BIO HACKER’da hedef kişiyim, MK ULTRA sendromundan dolayı üç hafta kaldığım AİBÜ Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesindeyken tanıştığım kişilerede nesneler arası iletişim ile bağlanılmakta belki kendileride tekrardan sesler duyuyorum ilaç yetersiz geliyor, ne oluyor, demiş olabilirler. Hastaneye başvurup sesler duyuyorum demişlerse şaşırmam. Tam bir akıl tutulması!!!

Sayın araştırmacı yazar Bağımsız Cumhurbaşkanı Adayı Erkan TRÜKTEN kusura bakmayın yazınızla alakasız bir yorum oldu. Saygılarımla.
Meryem
Meryem 1 ay önce
Küresel ajandalara meydan okuyanlar için deprem bir dönüşüm faktörü oldu. Hadiseler gözümüzün önünde tüm gerçekliğiyle cereyan etti.Etnik dini ve milli değerlerimizle hassas noktalarımızla hedefe konulduk bu ince hin fikirle yaptıkları kötülükleri göremedik, bizi bize düşman ederek ülkemizde yapay depremlerle istedikleri kaosu istedikleri yöne çevirdiler Hatay'la beraber ülkemizi parsel parsel sattılar.Depremin enkazı kalkmadan vefat eden cenazelerinin yası tutulmadan karbon ayak izi adıyla ülkemizi sattıklarını ilan ettiler.

Sayenizde ülkemiz üzerinde oynanan kirli ittifakın farkında olarak ülkemiz için doğruları her şeye rağmen söyleyen Erkan Trükten Bey asla yalnız değilsiniz yanınızdayım❤️????????????????

#AdayımızErkanTrükten ???????? #BağımsızCB #Çare100Binİmza ????
#BizKazanacağız #BağımsızCB #Çare100Binİmza