USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Lübnan’da dereceye giren Dilara Kırmıt fuar yüzü oldu

Podyumların kraliçesi Dilara Kırmıt, Lübnan’daki 2’nci olduğu yarışmanın yankıları dünya çapında duyulunca birçok iş teklifi de aldı

Lübnan’da dereceye giren Dilara Kırmıt fuar yüzü oldu
29-06-2022 20:09
29-06-2022 20:17
Google News

MAGAZİN - ÖZEL

Podyumların kraliçesi Dilara Kırmıt, Türkiye’yi temsilen katıldığı Lübnan’da yapılan “World Next, Top Model” yarışmasında 2’nci oldu.

Ülkemize haklı bir gurur yaşatan güzel model, yarışmanın yankıları dünya çapında duyulunca birçok iş teklifi de aldı.

Kırmıt, ilk imzayı Kasım ayında Almanya’nın Münih şehrinde yapılacak olan sağlık, güzellik ve moda fuarına tanıtım yüzü olarak attı.

Birçok markadan reklam teklifleri alan güzel model, düzgün fiziği ile kariyerini yukarıya taşıyacak işleri tercih ettiğini vurguladı.

Almanya’nın Münih şehrinde Tuncay Yıldırım ve Erol Akbulut önderliğinde ve ETAY Events & Management ekibi tarafından organize edilecek, sağlık, güzellik ve moda fuarının bir ilk olduğunu ve Türkiye’nin sağlık turizmine büyük katkı sağlayacağını dile getiren Dilara Kırmıt, “burada sadece kariyer değil yarışmada olduğu gibi milli duygular beni cezbetti” ifadesinde bulundu.

ETAY Events & Management tarafından organize edilecek ve 2 gün sürecek olan sağlık, güzellik ve moda fuarını 8 bin kişinin ziyaret etmesi beklenirken, uluslararası birçok markanın yeni ürünlerini, medikal estetik, profesyonel kozmetik, saç, diş, spa, wellness ve tattoo ile ilgili en gelişmiş cihaz, teknoloji, ekipman ve yöntemlerini iki gün boyunca sergileme fırsatı sunacak.

Alanında uzman, yerli ve yabancı doktorları, plastik cerrahları, estetik ve güzellik uzmanlarını, dermatologları, kuaförleri, makyaj sanatçıları ve diğer sektör profesyonellerinin ağırlanacağı kapsamlı fuar, podyumlarımızın kraliçesi Dilara Kırmıt ile tanıtılacak.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ