USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Kazaklar’ın yeni bombası hazır! -Selçuk Aka, magazin haberi-

Sayılı kozmetik markalarını ülkemize taşıyan genç girişimci işadamı Kaan Kazaklar, yine popüler ve tanıdık bir simayı, reklam yüzü olarak sunmaya hazırlanıyor

Kazaklar’ın yeni bombası hazır! -Selçuk Aka, magazin haberi-
25-06-2022 17:04
25-06-2022 22:08
Google News

MAGAZİN - ÖZEL

Uzun yıllar İtalya’da yaşayan genç girişimci işadamı Kaan Kazaklar’ı Türkiye’de birçok ünlü kozmetik markasının lisans sahibi olarak biliyoruz.

Ülkemize birçok sayılı kozmetik markalarını taşıyan Kazaklar, yakın zamanda yine olukça popüler ve tanıdık bir simayı ekranlara reklam yüzü olarak karşımıza getirmeye hazırlanıyor.

Yeni ürünlerinin reklam kampanyası için hazırlanan Kazaklar, çok konuşulacak isim ve kampanyasını, “kısaca çok konuşulacağız” diyerek özetledi.

Kazaklar, “Çok yakın zamanda bu ismi sizlerle paylaşacağım. Fakat şu anda açıklamam etik olmaz. Tüm imzaları attık, yakın zamanda sizlerle bu ismi paylaşacağım” dedi.

Ülkemizde birçok ünlü kozmetik markasının lisans sahibi olan Kaan Kazaklar, daha önce de Petek Dinçöz ve Merve Boluğur ile iş birliği yapmıştı. Kazaklar, “ürünlerimiz için seçtiğimiz renkli dünyanın özel isimleri, bir ekip tarafından ortak kararla seçiliyor” diye konuştu.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ