USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Fenomen şarkıcı Begüm Polat’tan kamyon kasasında konser

Ünlü şarkıcı ve 1.7 milyon takipçisi ile fenomen olan Begüm Polat, kamyon kasasında sahneye çıkarak yine gündem oldu

Fenomen şarkıcı Begüm Polat’tan kamyon kasasında konser
02-07-2022 19:58
02-07-2022 21:05
Google News

MAGAZİN - ÖZEL

Ünlü şarkıcı ve “TikTok”da 1.7 milyon takipçisi ile fenomen olan Begüm Polat, çektiği video ve yaptığı işlerle gündemden düşmüyor. Sahnelerin güzel şarkıcısı, işten işe koşarken sahnedeki halleriyle de sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında olmayı başarıyor.

KAMYON KASASINDA KONSER VERDİ

Tokat’ta düzenlenen “Gökbel Yaylası Çiçek Festivali”ne davet edilen ünlü şarkıcı ve fenomen Begüm Polat, kamyon kasasında sahneye çıkarak gündem oldu. Kamyon kasasında verdiği konserle, sosyal medyada gündem olan Begüm Polat, giydiği kıyafetiyle de izleyenlerin dikkatini sahneden ayırmadı.

İşini ciddiye aldığını ve önemsediğini dile getiren Begüm Polat, “Nerede sahne alırsam alayım giyimime aynı önemi veririm şehirde mini, köyde eşofman giymem beni dinlemeye gelen nerede ve kimse benim için önemlidir. Konserlerime il il, köy köy devam edeceğim. Bana Bodrum’da bir Sarıkamış da benim memleketimse ben varım, her zamanki şıklığım ve şarkılarımla” dedi.

Ünlü şarkıcı ve fenomen Begüm Polat, konserlerini sosyal medya hesabından yayınlarken, izlenme rekorlarına doğru da gidiyor.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ