USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Bill Gates kâhin mi?

Bill Gates kâhin mi?
20-05-2022

Nar topu gibi bir virüsümüz daha oldu: “Maymun Çiçeği Virüsü” yani “Monkey Pox”. Fakat ardı ardına gelmeye başlayan bu virüs dalgalarına karşı gerçekçi bir yorum yapabilmek için küresel basının beyin yıkayıcı tezviratına kapılmamalıyız.

Bu yüzden de tüm dünya medyası, bu yeni ‘canavar’a karşı odaklanmışken, asıl odaklanmamız gereken yeri kaybetmeden ilerlemek istiyoruz: Bill Gates.

Her ne kadar başta kendisinin nemalandırdığı haber doğrulama siteleri ve küreselci basın, onu Covid-19 komplosunun odağından kurtarmaya çalışıp, kendisinin girift ilişkilerini ve gerçekleşen virüs senaryolarını ele alanları “komplo teorisyeni” olmak, “sahte bilim” yapmakla suçlayıp örtbas etmeye çalışsa da, Gates’in gerçekleşen öngörülerini proje çerçevesinde değerlendirmemiz ‘mantıksız’ olarak kabul edilemez.

Zira eğer bunlar mantıksız ise, geriye Bill Gates’in doğaüstü güçleri olan bir kâhin olduğunu söylemekten başka bir seçeneğimiz kalmıyor.

Eminiz ki onu pohpohlayan küreselci medya için Bill Gates’in kâhinliği komplocu olmasından daha irrasyonel bir çıkarım. Öyleyse, Bill Gates’in komplocu ve kâhin kişiliği arasında tercih edilebilecek en makul seçenek bizzat uluslararası bir komplonun en göz önündeki ve en güzide aktörü yani ‘komplocusu’ olmasıdır.

İtiraf edelim ki, “Bill Gates” olmadığımız sürece “Monkey Pox” virüsünün etki alanının ne kadar olacağına dair şimdiden bir çıkarımda bulunmamız zor. Covid-19’a karşı geliştirdiğini iddia ettiği BionTech aşısıyla bir ilaç karteline dönüşen Uğur Şahin gibi Bill Gates de defalarca “virüs çağına” girdiğimizi ve artık “yeni normale alışmamız” gerektiğini deklare ettiler. Bu deklarasyonlardan sonra gizemli deli dana hastalıklarıyla, gizemli hepatitlerle salgın gündemimizin menüsü hayli çeşitlenmeye başladı. Şimdi ise menüde “Maymun Çiçeği Virüsü” var.

Bir takım iyimserciler tüm bu olana bitene “insan nüfusunun doğal hayatın içine geçmesi sonucu meydana gelen doğa ananın intikam aldığı doğal eylemler” olarak baksa da, artık ne Bill Gates, ne de Uğur Şahin, Covid-19’sürecinin başında yapıldığı gibi bu hastalığın bir silah olarak laboratuarda üretildiği senaryolarını “komplo teorisi” olarak nitelendirip geçiştiremiyor.

Meta”nın görünen sahibi Mark Zuckerberg bile, “komplo teorisi” etiketi yapıştırıp, değersizleştirmeye çalıştığı bu güçlü veri dolu analizleri artık sansürleyemediğine göre!..

Yeni bir kart devreye giriyor: Biyoterörizm.

18 Ekim 2019’da John Hopkins Üniversitesi’nde Bill Gates’in sunumuyla yapılan Global Pandemi Tatbikatı şöyleydi:

Event 201, yarasalardan domuzlara ve insanlara bulaşan ve sonunda insandan insana etkili bir şekilde bulaşabilen ve ciddi bir pandemiye yol açan yeni bir zoonotik koronavirüs salgınını simüle ediyor.

Patojen ve neden olduğu hastalık büyük ölçüde SARS'a göre modellenmiştir, ancak toplum ortamında hafif semptomları olan kişiler tarafından daha bulaşıcıdır… Vakalar ve ölümler arttıkça ekonomik ve toplumsal sonuçlar da giderek ağırlaşıyor.” (1)

Ne kadar manidardır ki bu tatbikattan 2 ay geçmeden 1 Aralık 2019’da biyolojik silah olarak kullanılacak virüslerin üretildiği Vuhan Viroloji Enstitüsü’nün bulunduğu Çin’in Vuhan kentinde yeni bir koronavirüs çeşidi, 2 yıl boyunca dünyayı kaos ile şekillendirecek ve artçı kaoslara neden olacak büyük bir yıkımın fitilini ateşe verdi.

Sizce bu, kulağa komplo teorisi gibi mi yoksa bizzat canice bir komplo gibi mi geliyor?

Nobel Ödüllü Fransız Virolog Luc Montaginer, "Araştırmalarımızda bu virüsün değiştirildiği sonuçlarına vardık. Yarasadan gelen klasik bir virüs modeli var. Bu modelin üzerine HIV kesitleri eklenmiş" (2) dediği için alaya alınıp sansürleniyor, sözlerini paylaşanların paylaşımları, “Instagram” ve “Facebook”tan siliniyor ya da hesapları kapatılıyor.

Sizce bu, kulağa komplo teorisi gibi mi yoksa bizzat canice bir komplo gibi mi geliyor?

Gelelim “Maymun Çiçeği Virüsü”ne.

Bu hastalığın ciddi etkilerinin olup olmamasından çok konuşmamız gereken şey, biyoteröristlerin zamanlaması.  Covid-19 aşılarının, pıhtı, kalp krizi, miyokardit ve perikardit gibi ölümcül yan etkilerinin konuşulmaya başlandığı, aşı sonrası kalp krizi patlamasının yaşandığı, Bill Gates’in  “Covid-19 aslında o kadar da ölümcül değilmiş, grip gibi bir şey!..”  açıklamasının tartışıldığı dönemde, yeni bir korku dalgasıyla insanların yeni bir korku tünelinde kaybolmasının amaçlandığı çok açık.

Bu yeni korku tüneli ne kadar gerçekçi olursa olsun, -ki henüz bu konuda yorum yapamıyoruz- asıl konuşmamız gereken şey, maske, mesafe, hijyen, aşı protokollerine sorgusuz itaat eden, sosyalleşemeyen, mümkün olduğunca temastan kaçınan, sevgi duygusundan kopuk, narsist, cahil, sosyalleşmeyi ancak dijital ortamda ve Mark Zuckerberg’in “Meta”sı gibi sanal dünyada gerçekleştirebilen bir transhümanist dijisosyal yeni tip insanın dizayn edilmesi için büyük bir fırsata dönüştürülmesidir. Bu fırsatı sağlayanlar arasında Biyoteröristler de var.

5 Kasım 2021’de dünya basınına “Bill Gates'ten uyarı: Çiçek hastalığı biyolojik terör operasyonlarında kullanılabilir” (3) haberi düşmüşken, Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Cao Licien, 2022 Mart’ında: "ABD'nin Ukrayna'daki biyo-askeri faaliyetleri yalnızca buz dağının görünen yüzü. ABD Savunma Bakanlığı, 'biyo-güvenlik risklerini gidermek ve küresel kamu sağlığını güçlendirmek' adı altında 30 ülkede 336 biyoloji laboratuarını kontrol ediyor. Evet, yanlış duymadınız, 336. ABD, ayrıca kendi topraklarında Fort Detrick Üssü'nde de çok sayıda biyo-askeri faaliyet yürütüyor. ABD'nin gerçek niyeti nedir? Tam olarak ne yaptınız?” (4) demişken, şimdi birden bire karşımıza çıkan Maymun Çiçeği Virüsü’nün “Büyük Sıfırlama” için biçilmiş bir kaftan olan biyoterörün bir parçası olduğunu ve Bill Gates’in de olağan şüpheliler arasında bulunduğunu nasıl inkar edebiliriz?

Kendilerine “Mümtaz” yani “Elit” diyen bir grup seçkinin “Yeni Dünya Düzeni”ni “Büyük Sıfırlama”ya götürecek bir plan hazırladığı aşikâr. Bu planın içerisinde virüsler de kendileri gibi seçkin bir yer tutuyor.

Covid-19’u önce aşırı nüfusa, sonra bu nüfusun kırsal alanlara yayılmasına, böylece ekolojik dengenin bozulmasına ve en nihayetinde de İnsan kaynaklıİklim Değişikliği” senaryosuna bağlamak için ellerinden geleni yaptıklarını biliyoruz.

Virüsün kaynağının Vuhan Hayvan Pazarında aranmasının sebeplerinden biri de buydu. Yine de virüs çağı için daha geçerli nedenler de oluşturmaktan geri kalmadılar: “Buzullar üzerinde araştırma yapan bir grup bilim insanı yaklaşık 15 bin yıllık iki buz kütlesinde 28 yeni virüs keşfetti” (5) gibi haberler “Büyük Sıfırlama” ve onu hızlandıracak virüsler için bir zemin arayışını ortaya çıkarıyordu.

Elimizde “www.precisionvaccinations.com”da yayınlanmış, Bill Gates ve Maymun Çiçeği Virüsü Monkey Pox’un birlikte ele alındığı 8 Kasım 2021 tarihli Güneydoğu Alaska Bölgesel Sağlık Konsorsiyumu'nda Ayakta Bakım Şefi ve Precision Vax LLC'de Tıbbi Danışma Kurulu'nda görev yapan Doktor Robert Carlson imzalı ilginç bir makale var.

Makalenin başlığı; “Gates Mikrop-Oyun Uyarısı Çiçek Aşısı Tartışmalarını Motive Ediyor.” Makalenin içeriği, başlığından daha ilginç seyrediyor çünkü okudukça tuhaf ayrıntılar gün yüzüne çıkıyor:

4 Kasım 2021'deki geniş kapsamlı bir tartışmada Gates, yılda yaklaşık 1 milyar dolarlık bir bütçeyle yeni bir uluslararası Pandemi Görev Gücü çağrısında bulundu.

Gates’in bu çağrıyla DSÖ’nün tüm ülkelerin anayasasını panedemi dönemlerinde askıya alabilecek yeni bir uluslararası pandemi yasasının propagandasını yaptığını görmemek için budala olmak gerek. Ama Gates’in asıl istediği buradan pay almak.

Açıktır ki bu yasa çerçevesinde oluşturulacak olan Pandemi Görev Gücü’nün kendi projeleri ve kendi bağışlarıyla şekillenmesini istiyor; Elbette birilerinin taşeronluğu adına.

Peki, ne mi oluyor?

DSÖ, Bill Gates’in bu teklifinden bir ay sonra 1 Aralık 2021’de birden bire “Dünya Sağlık Asamblesi, pandemi önleme, hazırlık ve müdahale konusunda tarihi küresel anlaşmayı geliştirmek için süreci başlatmayı kabul etti” (6) diyerek düğmeye basıveriyor.

Tuhaf değil mi?

4 Kasım 2021’de Bill Gates istiyor, 1 Aralık 2021’de DSÖ adeta “emredersiniz” diyor.

DSÖ yaptığı açıklamada tam olarak şöyle diyordu:

DSÖ Tüzüğü'nün 19. Maddesi uyarınca kabul edilmek üzere bir DSÖ sözleşmesi, anlaşması veya pandemi önleme, hazırlık ve müdahaleye ilişkin diğer uluslararası belgeyi hazırlamak ve müzakere etmek için hükümetler arası bir müzakere organı (INB) kurar. INB tarafından uygun görülebilecek Anayasa hükümleri.

Kesinlikle sorgulanamaz bir Uluslararası Pandemi Anayasası, pandemi dönemlerinde bu anayasayı yürürlüğe sokmayan ülkelere yaptırım uygulanmasını içerecek şekilde genişletilmek istenirken, sürece devlet dışı aktörlerin ve paydaşların katılımının da yolu açılıyordu.

Karar yoluyla, Dünya Sağlık Asamblesi ayrıca DSÖ Genel Direktöründen INB toplantılarını düzenlemesini ve diğer Birleşmiş Milletler sistem organlarının, devlet dışı aktörlerin ve diğer ilgili paydaşların sürece katılımını kolaylaştırmak da dâhil olmak üzere çalışmalarını desteklemesini talep etti.” (7)

Süreç iyi değerlendirildiğinde Bill Gates istediğini almaya yakın gibi görünüyor. Anayasa taslağı için 2022’deki müzakereler 1 Mart 2022 ve 1 Ağusos 2022 olarak belirlenmiş.

Biz, Doktor Robert Carlson imzalı 8 Kasım 2021 tarihli ilginç makalemize geri dönelim. Makalenin bir sonraki paragrafı daha da enteresan:

Microsoft'un kurucusuna göre, hükümetler gelecekteki pandemilere ve çiçek hastalığı terör saldırılarına hazırlanmak için araştırma ve geliştirmeye milyarlarca dolar yatırım yapmalıdır.

Özellikle vurguladığı şey çiçek hastalığı.

Tuhaf değil mi?

Ama sıkı durun, daha tuhafı geliyor.

Bu makalenin içerisinde “Maymun Çiçeği Virüsü” için 3 Kasım 2021’de CDC’nin Bağışıklama Uygulamaları Danışma Komitesi’nin çiçek hastalığı aşısı JYNNEOS'a odaklanan iki sunumu gözden geçirdiği haberi yer alıyor.

8 Kasım 2021 tarihli makale şöyle bitiyor:

Bavarian Nordic tarafından üretilen JYNNEOS, ilk olarak 2019'da ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanmıştır ve çiçek hastalığı veya maymun çiçeği enfeksiyonu için yüksek risk altında olduğu belirlenen 18 yaş ve üstü yetişkinlerde çiçek hastalığı ve maymun çiçeği hastalığının önlenmesi için endikedir.” (8)

Ve nihayet 18 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla yeni bir felaket; “Maymun Çiçeği Virüsü”nün çok sayıda ülkeye sıçradığı haberleri tüm medyada yankılanıyor.

Seyri ne olur bilemiyoruz!..

Ama Bill Gates’in olağan şüpheli olarak tüm bu olan bitenler arasındaki merkezi konumu sorgulanmadığı ve tüm bu bağlantılara “komplo teorisi” gözüyle bakıldığı sürece, ulus devletlerin egemenliğini, mümtazlar adına ele geçirme projesi olan “Büyük Sıfırlama” için beklentisi çok açık: “Bugün olmaz ama belki yarın!

.

Erkan Trükten, dikGAZETE.com

(1) https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/scenario.html

(2) https://tr.euronews.com/2020/04/18/nobel-odullu-fransiz-virolog-montagnier-yeni-tip-koronavirus-sars-cov-2-labaratuar-uretimi

(3) https://www.aksam.com.tr/gunes/bill-gatesten-uyari-cicek-hastaligi-biyolojik-teror-operasyonlarinda-kullanilabilir/haber-1217146

(4) https://www.haberturk.com/son-dakika-cin-den-abd-ye-ukrayna-da-biyolojik-laboratuvar-iddia-3368351

(5) https://www.trthaber.com/haber/dunya/binlerce-yillik-buzullarda-28-yeni-virus-kesfedildi-597505.html

(6) https://www.who.int/news/item/01-12-2021-world-health-assembly-agrees-to-launch-process-to-develop-historic-global-accord-on-pandemic-prevention-preparedness-and-response

(7) https://www.who.int/news/item/01-12-2021-world-health-assembly-agrees-to-launch-process-to-develop-historic-global-accord-on-pandemic-prevention-preparedness-and-response

(8) https://www.precisionvaccinations.com/gates-germ-game-warning-motivates-smallpox-vaccine-discu.ssions

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Meryem Danişman
Meryem Danişman 6 ay önce
☣ Biyoterorizmin konusunu Bill Gatesin konumunun sarılsılmadan üstelik ulus devletlere milyonluk ödenekle nasıl zorunlu tutulmak istendiğini izah eden müthiş bir analiz ve rehber.❤️❤️❤️❤️????????