USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Televizyon yıldızının diğer yüzü! -Selçuk Aka, magazin haber-

‘Emanet’ isimli dizi filmin başrolündeki Halil İbrahim Ceyhan oyunculuk dünyasında hedefi olan zirveye, her geçen gün hızlı adımlarla yürürken müzik dünyasında da çetin bir yarışa girdi

Televizyon yıldızının diğer yüzü! -Selçuk Aka, magazin haber-
28-06-2022 17:16
28-06-2022 20:20
Google News

MAGAZİN - ÖZEL

Emanet” isimli günlük dizi filmin yıldız başrol oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan, sevenlerinin karşısına müzikal yönüyle çıktı.

Söz ve müziği Halil İbrahim Ceyhan imzası taşıyan “Adaletsiz Hasret” isimli eseri, usta müzik adamı Suat Aydoğan ile düet olarak seslendirerek müzik severlere sundular.

Adaletsiz Hasret” isimli eserin aranjör koltuğunda Halil İbrahim Ceyhan düetine hayat veren Suat Aydoğan otururken, Alişan Günay Yıldırım imzalı bir klip ile görselleştirdiler.

Emanet” isimli dizi filmde, zaman zaman yöresel Türküler seslendirdiğini dile getiren Halil İbrahim Ceyhan, bu eserlerin izleyici tarafından büyük ilgi gördüğünü de sözlerine ekledi.

Birçok profesyonel yorumcuya eser verdiğini de sözlerine ekleyen Halil İbrahim Ceyhan, kendisi için ilham kaynağının çok olduğu vurgusunu yaparken, “bazen yaşadıklarımdan bazense oyunculuk nedeniyle senaryoda okuduğum bir karakter, şarkı yazmama sebep oluyor, müzik ve oyunculuk birbirini besliyor” ifadesinde bulundu.

Yoğun konser teklifleri geldiğini de sözlerine ekleyen Halil İbrahim Ceyhan; “Şimdiden konser teklifleri gelmeye başladı. Ama bunun için biraz daha zaman var diye düşünüyorum, önümüzdeki aylarda birkaç şarkı daha var sırada. Kendi okuduğum yine söz ve müziği bana ait olan şarkılar, sonrasında sürprizler olabilir” dedi.

Oyunculuk dünyasında hedefi olan zirveye, her geçen gün hızlı adımlarla yürüyen Halil İbrahim Ceyhan, müzik dünyasında da çetin bir yarışa girdi.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

HALİL İBRAHİM CEYHAN- SUAT AYDOĞAN DÜET -ADALETSİZ HASRET KLİP;

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ