USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Oyuncu Mehmet Bulut: Her karakter sonrası kişilik bocalaması yaşıyorum

Oyuncu Mehmet Bulut: Her karakter sonrası kişilik bocalaması yaşıyorum
03-12-2021

Televizyon ekranlarında bazen mafya babası, bazen yüzümüzü gülümseten, bazen de dertli aşık karakterleriyle izlediğimiz Mehmet Bulut, başrolünde oynadığı “Karışık İşler” isimli sinema filminin çekimlerini tamamladı. 

Didim’de çekimleri yapılan “Karışık İşler” isimli komedi tarzındaki sinema filminin yapımcılığını “NUJEN FILM YAPIM” adına Mehmet Bulut ve Mehmet Bozan Kerpiç üstlendi.

Yönetmen koltuğunda Tolga Savu’nun oturduğu “Karışık İşler” isimli sinema filminin 2022 yılının Mart ayı içerisinde vizyonda olması planlanıyor.

KİŞİLİK BOCALAMASI YAŞIYORUM”

Televizyon ve beyaz perdede devamlı değişik karakterlerle olduğunu ifade eden Mehmet Bulut, bunun oyuncu gururunu okşadığını fakat bazı dönemler kişilik bocalaması yaşadığını vurguladı. 

Oynayacağı karakteri, psikolojik yönden incelediğini ve toplum içinde gözlemlediğini dile getiren Mehmet Bulut, özel hayatında karaktere yaptığı çalışma sonrası etkisinde kalmasıyla kişilik bocalaması yaşadığını ve bu durumdan rahatsız olduğunu ifade etti. 

Başarılı oyuncu Mehmet Bulut; “Yeni çıkaracağım karakterler için film öncesi Psikolojik Performans Danışmanı ile çalışacağım, bir oyuncunun karakter çıkarmasında bir oyuncu koçu kadar, psikolojik danışmanda çok önemli, oyuncu, psikoloji bilmeden işinde başarıyı yakalayamaz” dedi.

Bulut, Her canlandırdığı karakter sonrası yaşadığı kişilik bocalaması problemine Psikolojik Performans Danışmanı ile çözüm bulacağını da sözlerine ekledi.

Psikolojik Performans Danışmanı” nedir?

Zihinsel ve bedensel yoğun performans gösteren sporcu sanatçı vb. kişilere setlerde, televizyon programlarında ve sahnede, müsabakalarda yarışanların kendi potansiyellerini tam olarak kullanabilmesini sağlayarak stres ve heyecan yönetiminde kişiye rehberlik, ayrıca motive eder.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
HectorHic
HectorHic 1 ay önce
I can not with you will disagree.
Anthonygluri
Anthonygluri 2 ay önce
Useful phrase