USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Oyuncu Seda Tosun evlendi -Selçuk Aka, magazin haberi-

Ünlü oyuncu Seda Tosun, sosyal medya fenomeni Taner Ataş ile nikah masasına oturdu

Oyuncu Seda Tosun evlendi -Selçuk Aka, magazin haberi-
23-06-2022 21:38
23-06-2022 22:42
Google News

MAGAZİN - ÖZEL

Ünlü oyuncu Seda Tosun, sosyal medya fenomeni Taner Ataş ile nikah masasına oturdu.

Uzun zamandır birlikte olan ünlü çift, “birbirimiz olmadan yapamayacağımızın farkına vardığımızda nikah masasına oturduk” ifadesinde bulundular.

Önceden planlanmış bir evlenme teklifi almadığını ve planlanmış durumlardan hoşlanmadığını dile getiren güzel oyuncu Seda Tosun, “evde film izlerken evlenelim mi dedi, ben de hemen tamam dedim. Uzun zamandır böyle heyecanlanmamıştım: Doğaçlama, birden olan daha romantik ve çekici geliyor” vurgusunu yaptı.

Evliliğin kendisine uğurlu geleceğine de inandığını sözlerine ekleyen Seda Tosun, “Nikahta keramet var der büyüklerimiz, Eylül ayında DEDEMİN GÖZYAŞLARI isimli filmim vizyona giriyor ve bu yaz da yeni film projem var, yeni şarkım için stüdyo çalışmalarım devam ediyor, hemen ardından klip çalışmamı tamamlayacağım. Yoğun bir iş süreci devam ederken daha çoğalacağa da benziyor ama aşk beklemez deyip işler daha yoğunlaşmadan evlendik” dedi.

İlerleyen günlerde işler hafiflediğinde anne olmak istediğini de sözlerine ekleyen Seda Tosun, şimdiden annelik heyecanı sardı diyerek ileriye dönük heyecanını da paylaştı.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ