USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
En Son Yazılar

Fenerbahçe otobüsüne saldırı sonucu yaralanan şoför, İHA'ya konuştu

5 Nisan Cumartesi gecesi Trabzon Havalimanı'na gelirken Sürmene ilçesinde Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan saldırı sonucunda yaralanan şoför Ufuk Kıran, tedavi gördüğü hastanede İHA'ya konuştu. Olay anını anlatan Kıran, hiçbir panik hayatadığ

Fenerbahçe otobüsüne saldırı sonucu yaralanan şoför, İHA'ya konuştu
09-04-2015 19:36
Google News

5 Nisan Cumartesi gecesi Trabzon Havalimanı'na gelirken Sürmene ilçesinde Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan saldırı sonucunda yaralanan şoför Ufuk Kıran, tedavi gördüğü hastanede İHA'ya konuştu.

Olay anını anlatan Kıran, hiçbir panik hayatadığını, son bir hamle ile otobüsü durdurduğunu anlattı. Hastanede kendisini ziyarete gelenlerden moral bulduğunu belirten Kıran 'Sevenlerimiz sağolsun. Onların dualarıyla buradayız şu anda. Bir badire atlattık, Allah’a şükürler olsun sağlığımıza kavuştuk' dedi.

'O an ölüm ve hayat arasında kaldım' diyen Ufuk Kıran, bir ara kan kaybından öleceğini düşündüğünü ifade ederek 'Olay anında kan kaybı aşırı dereceydi. Ondan sonra Sürmene’de hastaneye gittik. Orada kan kaybından şuurum gitti. Sağ olsun doktorlarımızdan, herkesten Allah razı olsun. Hayata döndürdüler beni. O an hiçbir şey düşünemedim. Bir an kan kaybından öldüğümü düşündüm. Başımın ağrısı, aldığım darbe bir yana kan kaybından çok korktum. Şükürler olsun hayattayım' diye konuştu.

“YÜZÜMDEKİ SAÇMAYI AMELİYAT SONRASI ÖĞRENDİM”

Yüzünde kalan saçmaları ameliyattan sonra öğrendiğini söyleyen Kıran, 'O anda otobüsün içinde bulunan takım doktoru ilk müdahaleyi yaptı bana. Arabayı ben durdurdum. Son bir hamlemizi yaptık orada. Aklım başımdaydı kendimi kaybetmedim. 

Olay anında bir panik havası olmadı ilk planda' ifadelerini kullandı.Ufuk Kıran, Çaykur Rizespor taraftarı olduğunu kaydederek 'Ben memleketimin takımını tutarım. Ama o gün Fenerbahçe’nin ekmeğini yiyorduk. Fenerbahçe olmuş, Galatasaray olmuş hepsi Türk takımı. Avrupa’ya gitseler kalbimiz onlar için atıyor. Ama benim takımın Çaykur Rizespor’dur' şeklinde konuştu.Ufuk Kıran, kendine geldiğinde aklına ilk olarak kızının geldiğini ve onu sorduğunu sözlerine ekledi.

dikGAZETE.com
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ