USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Genel

Aşkın selfiesini çekebilir misin ?

Beşiktaş Belediyesi tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında “Aşkın Selfiesini Çek” isimli fotoğraf yarışması düzenlendi. Yarışmada dereceye giren 4 çifte 14 Şubat’ta Venedik tatili hediye edildi. Beşiktaş Belediyesi tarafından 14 Şubat Sevgililer G

Aşkın selfiesini çekebilir misin ?
10-02-2015 20:54
Google News

Beşiktaş Belediyesi tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında “Aşkın Selfiesini Çek” isimli fotoğraf yarışması düzenlendi. Yarışmada dereceye giren 4 çifte 14 Şubat’ta Venedik tatili hediye edildi.
Beşiktaş Belediyesi tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında “Aşkın Selfiesini Çek” isimli fotoğraf yarışması düzenledi. Les Ottomans Otel’de gerçekleşen yarışmaya Jüri üyesi olarak Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve eşi Özlem Hazinedar, Zeynep Ilıcalı, Siren Ertan Çarmıklı, Ayşe Kucuroğlu, İtalyan Konsolosu Federica Ferrari Bravo katıldı. Yarışmaya 300 civarında çift selfie gönderdi. Noter huzurunda gerçekleşen yarışmada seçilen 4 çift Venedik tatili ve Les Ottomans Otel’de bir gece konaklama hediye edildi.

AŞKIN SELFİESİ SEÇİLDİ
14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında düzenlenen etkinlik ile ilgili bilgiler veren Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, “Venedik birazcık yurt dışı hikayesi olan herkesin çok özel anılarının yaşandığı güzel bir ülke. Tabii ki onunda en güzel noktalarından biri, romantizmin zirvelerinden biri. Bizde Venedik’i tercih ettik arkadaşlarımızla beraber. Bu yarışmanın tacını alacak olan çiftler aşklarını bize sundukları aşklarını orda daha anlamlı günlerle taçlandıracaklar” ifadelerini kullandı.
Hazinedar, “14 Şubat Sevgililer Günü bizde bunu Beşiktaş’tan İstanbul’a İstanbul’dan Türkiye’ye birkaç güzelliği bir arada yaşatalım istedik. Sevginin aşkın zirvesini burada yaşayalım istedik. Buradan mesajlar verilsin Sevgi ile başladık” diye konuştu.
Yarışma sonrası Başkan Hazinedar Jüri üyeleriyle birlikte selfie çekti.
(İHA)
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ