USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

AnadoluJet’in yeni kampanyası devam ediyor

AnadoluJet, Enterprise işbirliği ile yolcularına sunduğu hesaplı araç kiralama hizmetine sabit fiyat kampanyasıyla devam ediyor. AnadoluJet yolcuları, 31 Mart 2015 tarihine kadar orta sınıf dizel düz vites araçları 89 TL’ye ve orta sınıf dizel otomatik vi

AnadoluJet’in yeni kampanyası devam ediyor
11-03-2015 13:04
Google News

AnadoluJet, Enterprise işbirliği ile yolcularına sunduğu hesaplı araç kiralama hizmetine sabit fiyat kampanyasıyla devam ediyor.

AnadoluJet yolcuları, 31 Mart 2015 tarihine kadar orta sınıf dizel düz vites araçları 89 TL’ye ve orta sınıf dizel otomatik vites araçları 99 TL sabit fiyatla kiralayabiliyor. Havadaki konforu karada da hayataya devam eden AnadoluJet yolcuları; araç sayısı, ofis yaygınlığı ve personel istihdamı ile dünyanın en büyük araç kiralama markası Enterprise ile iş birliğine devam ediyor. Bu iş birliği ile yolcularına sunduğu hesaplı araç kiralama hizmetini yepyeni bir kampanya ile sürdürüyor. Erken rezervasyon imkânıyla araç kiralama fiyatlarını sabitleyen AnadoluJet’in bu kampanyası kapsamında 31 Mart 2015 tarihine kadar araç kiralayan yolcular, değişen fiyatlardan etkilenmiyor.

AnadoluJet yolcuları, araç kiralamada en çok tercih edilen araç sınıflarından orta sınıf dizel düz vites araçları 89 TL ve orta sınıf dizel otomatik vites araçları ise 99 TL sabit fiyatla kiralayabiliyor.Kampanyanın, Enterprise Car Rental’in İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Trabzon, Gaziantep, Diyarbakır, Batman, Bodrum, Erzurum, Kayseri, Kuşadası, Sivas, Marmaris, Mardin, Hatay, Elazığ ve Şanlıurfa’daki ofislerinde geçerli olduğu belirtildi.

dikGAZETE -
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ