USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Selçuk Sal Küçük, şarkıcı ordusuyla geliyor!

Bir ay içerisinde müzik piyasasına sunmak üzere 14 şarkıcının tekli şarkısını, klip çalışmasıyla hazırlandığı belirtildi

Selçuk Sal Küçük, şarkıcı ordusuyla geliyor!
23-07-2022 11:52
Google News

MAGAZİN ÖZEL

Amerika’da yaşantısını sürdüren Türk iş adamı Selçuk Sal Küçük ve eşi Jessi Albayrak, Voce Music çatısı altında yaptıkları atılımlar ile şaşırtmaya devam ediyorlar. Pandemi sonrası hızlanan müzik dünyasına önemli yatırımlar yapan Selçuk Sal Küçük ve eşi Jessi Albayrak, usta müzik adamı ve başarılı aranjör Mert Ali İçelli ile anlaşarak özel olarak Amerika’dan getirttikleri aletlerle kurdukları stüdyoda, arka arkaya önemli çalışmalar yapmaya başladılar.

Bir ay içerisinde müzik piyasasına sunmak üzere 14 şarkıcının tekli şarkısını klip çalışmasıyla hazırlayan Voce Music ekibi, İstinye BARAKA restaurantda yaptıkları basın lansmanıyla gövde gösterisi yaptılar.

Önümüzdeki günlerde Yılmaz Morgül, Cansever, Hamiyet, Ferah Zeydan, Aygün Karadoğan, Ercan Kızılkaya, Onur Demir, Seçil Tuna, Ayçam, Berfin Gürsoy, Ayşe Derin Öktem, Ahmet Kasut, gibi önemli isimlerin tekli şarkılarını bir anda müzik severlere sunacak olan Selçuk Sal Küçük, “Şarkıcı ordumu hazırladım, işimize büyük özen gösterdik. Voce Music genel koordinatörü Recep Mavi Küçük Ünal ve menajerimiz Erkan Ufa ve klip yönetmenimiz Alpcan Yolyapan ile yoğun bir dönem geçirdik şimdi emeğin karşılığını görme zamanı” dedi.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ