USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri ve AK Parti'den 21. kuruluş yıl dönümü mesajları

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri ve AK Parti'li isimler, AK Parti'nin 21. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajları yayımladı.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri ve AK Parti'den 21. kuruluş yıl dönümü mesajları
14-08-2022 15:32
Google News
Ankara

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Milletin partisi AK Parti, 21 yaşında, Allah'ın takdiri, milletimizin duası ve desteği ile 21 yıldır milletimizin ve devletimizin hizmetinde. İnşallah daha nice yıllar başarıyla hizmet etmeye devam edecektir. Bir olduk, 21 olduk. Başarıyla daha nice 21 yıllara." ifadelerini kullandı.

Milletin partisi Ak Parti,

21 yaşında;

Allah’ın takdiri,milletimizin duası ve desteği ile 21 yıldır milletimizin ve devletimizin hizmetinde.

İnşallah, daha nice yıllar başarıyla hizmet etmeye devam edecektir.

Bir olduk,21 olduk.

Başarıyla daha nice 21 yıllara! pic.twitter.com/Sy2P7s6eeE

— Bekir Bozdağ (@bybekirbozdag) August 14, 2022

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, "Türkiye'ye çağ atlatan, tüm vesayetleri yıkan, bağımsızlık ve demokrasi destanı yazan partimiz, milletin partisi AK Parti 21 yaşında! Bir olduk, 21 olduk." paylaşımında bulundu.

Türkiye’ye çağ atlatan, tüm vesayetleri yıkan, bağımsızlık ve demokrasi destanı yazan partimiz, milletin partisi AK Parti 21 yaşında!#BirOlduk21Oldukpic.twitter.com/MjqBJkI0cs

— Vedat Bilgin (@vedatbilgn) August 14, 2022

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "AK Parti, sadece bir siyasi parti değildir. AK Parti davadır, vefadır, sevdadır, millettir, Türkiye'dir. Nice yaşlara." mesajını paylaştı.

AK Parti, sadece bir siyasi parti değildir.

AK Parti DAVADIR!
AK Parti VEFADIR!
AK Parti SEVDADIR!
AK Parti MİLLETTİR!
AK Parti TÜRKİYE’DİR!

Nice yaşlara ????#BirOlduk21Olduk #AKParti21Yasında pic.twitter.com/Tb3RwsAdyW

— Murat KURUM (@murat_kurum) August 14, 2022

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Yıl 2001, buhranın içerisinde yükselen bir ses: 'Artık Türkiye'de hiçbir şey, eskisi gibi olmayacak.'. Millete hizmet siyasetiyle, yerli ve milli atılımıyla, ülkemize çağ atlatan icraatlarıyla destanlar yazan AK Parti'mizin 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun." açıklamasını yaptı.

Yıl 2001
Buhranın içerisinde yükselen bir ses:
"Artık Türkiye'de hiçbir şey, eskisi gibi olmayacak."

Millete hizmet siyasetiyle, yerli ve Milli atılımıyla, ülkemize çağ atlatan icraatlarıyla destanlar yazan AK Parti'mizin 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun#BirOlduk21Olduk pic.twitter.com/6UHqgIFEwe

— Süleyman Soylu (@suleymansoylu) August 14, 2022

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, paylaşımında, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, milletimize hizmet yolunda çığır açan icraatlarıyla tarihe adını altın harflerle kazıyan AK Parti'mizin kuruluş yıl dönümünü kutluyorum." ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan'ın liderliğinde, milletimize hizmet yolunda çığır açan icraatlarıyla tarihe adını altın harflerle kazıyan @Akparti’mizin kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.#BirOlduk21Olduk pic.twitter.com/RMfR3Wmt0q

— Mehmet Nuri Ersoy (@MehmetNuriErsoy) August 14, 2022

AK Parti'den 21. kuruluş yıl dönümü mesajları

AK Parti'li isimler, partilerinin 21. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Twitter üzerinden "Bir olduk, 21 olduk" etiketiyle kutlama mesajları yayımladı.

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "21 yıldır inandığımız yolda yürüyor, milletimizin hizmetkarı olmaktan gurur duyuyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile hizmetlerle dolu nice yıllara." ifadelerini kullandı.

21 yıldır inandığımız yolda yürüyor, milletimizin hizmetkarı olmaktan gurur duyuyoruz.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız @RTErdogan ile hizmetlerle dolu nice yıllara…#BirOlduk21Olduk pic.twitter.com/DTwL8kKa6H

— Binali Yıldırım (@BY) August 14, 2022

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Yeniden güçlü büyük Türkiye için, milletimizle omuz omuza, birlik ve beraberlik içinde, demokrat, reformcu, yerli, milli, kalkınmacı, kuşatıcı ve tüm Türkiye'nin partisi AK Parti'mizle nice yıllara." mesajını paylaştı.

Yeniden Güçlü Büyük Türkiye için,
Milletimizle omuz omuza, birlik ve beraberlik içinde,
Demokrat, reformcu, yerli, milli, kalkınmacı, kuşatıcı ve tüm Türkiye'nin partisi AK Parti'mizle nice yıllara...#BirOlduk21Olduk pic.twitter.com/yzTRbqsDks

— Numan KURTULMUŞ (@NumanKurtulmus) August 14, 2022

Bir ülkede temel sorunları siyaset yoluyla çözmenin o ülkeye yapılabilecek en büyük hizmet olduğunu belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, "AK Parti bu büyük başarının adıdır. İslam dünyasında din ve vicdan özgürlüğünün önündeki yasakları, siyasi mücadeleyle ve demokratik yollarla kaldırarak, özgün bir başarı sağladı." değerlendirmesinde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Millete hizmet yolunda, 'büyük ve güçlü Türkiye' fikri için yaptığımız her iş ve attığımız her adımda milletimizle bir olduk. Bir olduk, 21 olduk, nice bir olduğumuz ve ülkemize hizmet ettiğimiz yıllarımız olsun. Ailemiz, yuvamız, AK Partimizin 21. yaş günü kutlu olsun." ifadelerine yer verdi.

Ekonomik bağımsızlığın yolu enerjide zapt edildiğimiz zincirleri kırıp atmaktan geçer dedik; nükleerden yenilenebilir enerjiye, hidroelektrikten doğal gaz arama faaliyetlerimize güçlü bir enerji altyapısının temellerini attık. #BirOlduk21Olduk pic.twitter.com/wPVpD49WYC

— HAMZA DAĞ (@avhamzadag) August 14, 2022

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aziz milletimize ve ülkemize hizmet yolunda 21. yılımız kutlu olsun. Milletimizle beraber nice yıllara." açıklamasını yaptı.

AK Parti’mizin kuruluş hikayesini, vesayet düzeninin Genel Başkanımız @RTErdogan’ın güçlü liderliği ile nasıl bertaraf edildiğini ve Türkiye’nin dönüşümünü partimizin Türkiye Bülteni dergisine anlattık.

Röportajımızın tamamına linkten ulaşabilirsiniz.https://t.co/Q0WvyxdLLG pic.twitter.com/G8fXnOXbha

— Hayati Yazıcı (@Hayati_Yazici) August 14, 2022

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti'nin bugüne kadar hep hizmet ve birbiri ardına açtığı eserlerle öne çıkan bir parti olduğuna işaret ederek, "Bundan 21 yıl önce Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye sevdasıyla çıktığımız bu yolda sadece hayal kurmakla kalmadık, hayalleri tek tek gerçeğe dönüştürdük." ifadelerini kullandı.

14 Ağustos 2001’de Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, milletimizin duası ve desteğiyle kurulan AK Partimiz bugün 21 yaşında.#BirOlduk21Olduk pic.twitter.com/8X6eQMH4dA

— Erkan Kandemir (@erkankandemir) August 14, 2022

21 yıllık siyasi yürüyüşlerinde AK Parti'yi millete hizmet yolundan alıkoymaya çalışan darbelerden vesayetçi yapılara, terör örgütlerinden fitne odaklarına kadar tüm engelleri, milletin desteğiyle birer birer aştıklarını belirten Kandemir, şunları kaydetti:

"Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine herkesi aynı muhabbetle kucaklıyoruz. AK Parti, geçtiğimiz 21 yıl boyunca olduğu gibi bugün de istikrar ve güvenden, adalet ve demokrasiden taviz vermeden ülkemize büyük hizmetler ve önemli projeler kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz 20 yıldaki iktidarımız döneminde ülkemizi nasıl her alanda büyütmüş ve güçlendirmişsek, 2023, 2053 ve 2071'e giden süreçte de Hakk'a ve halka hizmet yolundan sapmadan aynı iradeyi ortaya koymaya devam edeceğiz."

Kaynak: AA

dikGAZETE.com
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
TAKIMOPuanAV.
1Başakşehir FK717+10
2Adana Demirspor817+7
3Konyaspor817+7
4Galatasaray817+4
5Trabzonspor816+2
6Beşiktaş815+6
7Fenerbahçe714+14
8Kayserispor812+3
9Kasımpaşa812-7
10Gaziantep FK811+2
11Alanyaspor89-5
12Giresunspor78-3
13İstanbulspor78-5
14Fatih Karagümrük76-3
15Antalyaspor76-6
16MKE Ankaragücü74-6
17Sivasspor84-7
18Hatayspor74-7
19Ümraniyespor82-6
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ