USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
İslam-Hayat - Rebi'ül-evvel 1445

ABD Adana Konsolosu Baez, basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi

Amerika Birleşik Devletleri Adana Konsolosu Alejandro Hoot Baez basın mensuplarıyla bir araya geldiği iftar programında, “Topluma pozitif yönde katkıda bulunmak için gayret ediyoruz" dedi

ABD Adana Konsolosu Baez, basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi
24-05-2019 02:22
Google News

ABD'nin Adana Konsolosu Alejandro Hoot Baez ve İncirlik Hava Üssü ABD Hava Kuvvetleri 39. Kanat Komutanı Albay Britt Hurst, Ramazan dolayısıyla basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi.

Baez, konutunda iftar öncesi gerçekleştirdiği açıklamasında Ramazan'ın bir arada olma zamanı olduğunu ve konsolosluğun açıldığı 60 yıla yakın zamandır Amerikalı diplomatların ve ailelerin Adanalılar tarafından içtenlikle karşılanmasından dolayı onur duyduklarını ifade etti.

Topluma pozitif yönlerde katkıda bulunmak için gayret ettiklerini belirten Baez, “Yerel seçimlerin ardından konsolosluk bölgemizde yeni seçilen belediye başkanlarını ziyaret ederek tebrik ettik.

ABD değişim programları için adayları ve Büyükelçilik hibe yarışması için başvuruları değerlendiriyoruz. Bu iki program, yerel liderlerin ve organizasyonların küresel ağlar kurmalarına ve halihazırda mükemmel olan işlerini desteklemek için kaynaklar bulmalarına yardım ediyor” dedi.

Kaynak: IHA

.

dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ