USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Dövmesi olanların aldatma potansiyeli yüksek!

Dövmesi olanların aldatma potansiyeli yüksek!
25-07-2022

Araştırmaya göre, dövmesi olan insanların kaçamak ilişkiler yaşama potansiyeli daha yüksek.

Dövme yaptıranlar, cinsel enerjilerini tenlerinde dışa vururken, karşı cinste de karşılık bulan bir çekicilik taşıyorlar. Bu da onları eşlerini aldatma ihtimali konusunda bir adım öne çıkarıyor.

Kadınlar tarafından kurulan ve yönetilen buluşma uygulaması ‘Gleeden’ın üyeleri arasından yaptığı araştırma; dövmesi olanları yakından ilgilendiriyor. 10 milyona yaklaşan üyesiyle Avrupa’nın lider ‘kaçamak’ uygulamasını Türkiye’de kullanan 1140 kadın ve 2071 erkeğin katıldığı anketin sonuçlarına göre, dövmesi olanların sadakatsizlik ihtimalleri daha yüksek.

Araştırmaya katılanlar, “dövmesi olanlar” ve “olmayanlar” diye iki kategoriye bölündü. Dövmesi olanların, olmayanlara kıyasla, kişi bazında uygulamaya yüzde 35 daha fazla giriş yaptığı, yüzde 62 daha sık fotoğraf güncelledikleri ve diğer üyelerle olan mesajlaşmalarında yüzde 42 daha yoğun etkileşim kurdukları gözlemlendi.

Araştırmaya katılanlara “Dövme bir cinsel dışa vurum mudur?” diye soruldu. Dövmesi olanların yüzde 86’sı “Evet” derken, dövmesi olmayanların yüzde 54’ü buna katıldığını belirtiyor.

Dövme, birini çekici bulmanız için neden olabilir mi?” diye sorulunca, dövmesi olanların yüzde 95’i “Evet” derken, dövmesi olmayanların yüzde 62’si bunu destekliyor. Gleeden İletişim Direktörü Solene Paillet, konuyu değerlendirirken “Dövmeler bir nevi karakter, yaratıcılık ve asilik göstergesi olarak yaptırılıyor. Ve bunların hepsi bir araya geldiğinde, büyük ihtimalle cinsel yaratıcılığı ve enerjisi güçlü insanlardan bahsetmiş oluyoruz. Bu da onları başlı başına cazip bir çekim merkezi haline getiriyor. Uygulamamızı kullananların içinde dövmesi olanların fark edilir bir sayıda olması ve topluluğumuzun en aktif üyeleri olması bu savı destekliyor” diyor.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?