USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Turizm cenneti, tarımın da başkenti oluyor!

Turizm cenneti, tarımın da başkenti oluyor!
14-09-2022

Dünyaca ünlü tatil beldemiz farklı bir yüzüyle gündeme gelmeye devam ediyor. 

Özgün müziğin ünlü ismi Ekin Akkaş’ın Bodrum’da tarım sektörüne yatırım yapmasıyla birlikte, güzel denizi yanında verimli toprakları ile de gündeme gelen güzel şehrimize yeni yatırımlar geliyor.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz ve sanatçı Ekin Akkaş yaptıkları toplantı sonucunda 2023 yılında Tarım Turizmine, yaptıkları icraatlarla damga vurma yoluna girdiler. 

Belediye başkanı Ahmet Aras önderliğinde tarım projelerine ağırlık vermeyi düşünen güzel şehrimizin yöneticileri, müzik sektörünün usta yorumcusuyla önemli işler yapacaklarını dile getirdiler. 

Sevilen müzik yorumcusu Ekin Akkaş, “Hollanda tarımını model alıp Bodrum’da uygulamak istiyoruz. Turizm cennetini bu atılımlarla tarımında başkenti yapacağız” dedi. 

Başkanın talimatıyla Belediye başkan yardımcısı Tayfun Yılmaz’ın bizzat takibiyle Ekin Akkaş ile dünyada yapılmamış bir projeyi bu yılın içinde Bodrum’da hayata geçirecekleri ve Bodrum’un sadece turizmle değil tarımda attığı imzalarla konuşulacağı vurgusunu da yaptılar. Ayrıca 32 dönümlük bir alanda Garova tarım park projesinin sonuna yaklaştıklarını söyleyen başkan Ahmet Aras, “gençlerin tarıma ilgisini çekmeyi amaçlayan gençlik tarım kampımızı açıyoruz” ifadesinde bulundu.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?