USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Selçuk Sal Küçük’den gövde gösterisi

Selçuk Sal Küçük’den gövde gösterisi
14-05-2022

Amerika’da yaşayan Türk iş adamı Selçuk Sal Küçük, ülkesine önemli yatırımlar yapıyor. Müzik dünyasına “VOCE Music” etiketiyle giren Selçuk Sal Küçük ve eşi Jesi Albayrak, Maslak’ta yeni yerlerinde yaptıkları açılışla gövde gösterisinde bulundular.

Müzik dünyasına önemli yatırımlar yapan Selçuk Sal Küçük ve Jesi Albayrak, birçok önemli ismin de prodüktörü oldu. Yeni yerlerinin açılışını sanatçı dostları ve müzik dünyasının önemli isimleriyle yapan Selçuk Sal Küçük ve Jesi Albayrak, yeni projelerini dostlarıyla paylaşırken hayli ilgi gördüler.

-Voce Music açılışında sağdan sola; Selçuk Sal Küçük, Jesi Albayrak, Mehtap-

Arabesk sanatçısı Mehtap’ı şirketlerine transfer eden Selçuk Sal Küçük ve Jesi Albayrak, “herkes farklı bir Mehtap görecek Rap Arabesk bir iş yapıyoruz. Müzikseverler çok şaşıracak ve Mehtap, ülke sınırlarını aşacak” vurgusunu yaptılar.

Söz ve müziği “EYPIO” imzası taşıyan, Mehtap yorumuyla Rap Arabesk tarzındaki şarkının aranjör koltuğunda usta müzik adamı Mert Ali İcelli oturacak. VOCE Music’in yeni yerinde açılan müzik stüdyosunda teknolojinin en son nimetlerinden faydalanan Selçuk Sal Küçük ve Jesi Albayrak, stüdyoyu ise başarılı müzisyen Mert Ali İcelli’ye emanet ettiler.

VOCE Music Türkiye koordinatörlüğüne Mavi Küçükünal’ı getirirken yardımcılığına Mustafa Günbaş’ı getirdiğini belirten Küçük,  profesyonel bir ekibe işini teslim etmenin rahatlığını yaşadığını dile getirdi.

-Mavi Küçükünal, Mert Ali İcelli, Mehtap, Selçuk Sal Küçük, Jesi Albayrak-

Yaptığı yatırımlar ve yapacağı projelerle yeni yerinin açılışını bir gövde gösterisine dönüştüren ve bir çok star isimle Amerika’da yaptığı konserlerle de kendinden bahsettirmeyi başarmış olan Selçuk Sal Küçük, bu türden konserlerin fazlalaşacağını da sözlerine ekledi.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?