USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Muhteşem ikili 'Buhran'da

Muhteşem ikili 'Buhran'da
18-05-2022

Yapımcılığını “M Yapım” adına Murat Yontan’ın yapacağı “Buhran” isimli sinema filminin başrol oyuncuları Dilara Kırmıt ve Anıl Dal, çalışmalarını hızlandırdılar.

2021 yılı “Miss And Mr FashionTV”  yarışmasından kraliçe olarak çıkan Dilara Kırmıt, Lübnan’da yapılacak olan World Next, Top Model yarışmasında 23 Haziran’da ülkemizi temsil etmeye hazırlanırken bir yandan da sinema filmindeki başrol partneri Anıl Dal ile oyuncu koçları eşliğinde oynayacağı karaktere hazırlanıyor.

Kanlı Roman” isimli sinema filminde başrol oynayan Anıl Dal, ikinci başrol filminde Dilara Kırmıt ile oynayacağı için mutlu olduğunu dile getirirken partnerinin çok hırslı ve çalışkan olmasının kendini mutlu ettiğini dile getirdi.

“Buhran” isimli sinema filminin çalışmaları devam ederken ilk sınavlarını fotomodel olarak veren Anıl Dal ve Dilara Kırmıt, fotoğraf sanatçısı Uğur Malkoç objektifi karşısına geçerken rahat tavırlarıyla takdir topladılar.

Buhran” isimli sinema filminde evli bir çifti oynayacak olan Dilara Kırmıt ve Anıl Dal için “Rollerine iyi çalışmışlar, karakterlere girmişler, muhteşem ikili olmuşlar” şeklindeki söylentiler de modellik çekimleri sonunda filmden önce başladı.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?