USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Markalar doğru yönetilmiyor

Markalar doğru yönetilmiyor
19-01-2022

21 yaşında olmasına rağmen 20’nin üzerinde şirketin marka danışmanlığını yapan Buse Kurt, genç yaşına rağmen Optimus medyanın ortağı olmayı başardı. 

Kurumsal firmalara verdiği marka danışmanlığı hizmeti ile adını duyuran Buse Kurt, en çok, magazin dünyasının şöhret yolunda yürüyen ve şöhret kuşunu yakalamış kişilerin, marka danışmanına ihtiyaçları olduğunu ifade etti.

Hedefsiz ve bilinçsiz hiçbir yolun doğru yere ulaşamayacağını dile getiren Buse Kurt, “marka bilinci olmazsa kalıcı şöhret de olmaz” vurgusunu yaptı. 

Bireysel ve kurumsal markalaşmanın çok farklı olduğunu ifade eden Buse Kurt, bunu ülkemizde en iyi yöneten isimin Acun Ilıcalı olduğunu dile getirirken “TV 8 ve kendi ismini yan yana çok güzel yönetti, magazin dünyasında Hadise, kendine özgü imajı ve sahne kıyafetleriyle dikkatleri üzerine çekerek markalaşma yolunda önemli adımlar attı” dedi.

Marka olma yolunda en kalıcı adımları Ebru Gündeş’in  attığını, Gülben Ergen ve Hülya Avşar’ın da en önemli markaların başında geldiğini ifade eden Buse Kurt, aralarında marka büyütme yolunda da önemli bir yarış olduğunu iddia etti.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?