USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Kraliçe’nin takvimi yoğun

Kraliçe’nin takvimi yoğun
02-06-2022

2021 yılı Miss And Mr FashionTv  yarışmasında birinci olan podyumların kraliçesi Dilara Kırmıt, dur-durak bilmiyor.

Haziran ayında ülkemizi World Next, Top Model yarışmasında temsil edecek olan güzel model, firmalar tarafından çalışmak için kapışılıyor.

İşine profesyonel kurallar dahilinde yaklaşan ve disiplinli çalışmasıyla takdir toplayan Dilara Kırmıt, mesleğine gösterdiği önemin semeresini de görüyor. Fashion TV’nin yeni tekstil markası “f active”in yüzü olan Dilara Kırmıt, ünlü moda kanalı “fashiontv”nin yeni tekstil markası ürünleri için özel bir çekim yaptı.

Çekimlerini fotoğraf sanatçısı Uğur Malkoç'un yaptığı koleksiyon, tüm dünyada satışa sunulacak. Kanalın Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat,  tüm üretimi Türkiye'den yapacaklarını ve Fashion TV olarak, tekstilde yeni projeler hazırladıklarını belirterek Dilara Kırmıt ile uzun süreli bir çalışma yapacaklarını ifade etti.

Oyunculuk sektörüne de adım atan Dilara Kırmıt ise “M Yapım” adına Murat Yontan ile 2 film anlaşması imzalarken yarışma sonrası çekimlere “Buhran” isimli sinema filmi ile başlayacaklarını vurguladı.

Başarılı model Dilara Kırmıt, “Ben modellikten oyunculuğa geçenlerden değilim, Bursa’da yaşadığım dönemde, tiyatro yaptım. Tiyatrodan sonra model oldum, beni ‘model oyuncu oluyor’ diye kimse düşünmesin; oyunculuk performansımla sözleri boğazlarında tıkalı kalır” diyerek gelebilecek eleştirilere de şimdiden bir cevap verdi.

Güzelliği ile podyum ve modellik dünyasından sonra sinema sektörünün de keşfettiği Dilara Kırmıt, şu aralar yoğun bir iş takvimiyle yoluna devam ediyor.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?