USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

‘Korku Takvimi’nin galası yapıldı

‘Korku Takvimi’nin galası yapıldı
10-05-2022

13 Mayıs tarihinde vizyona girecek olan “Korku Takvimi” isimli sinema filminin galası Sapphire AVM’de yapıldı.

Dras Film Pictures'in yapımcılığını gerçekleştirdiği, senaryosu Esma Şevik imzası taşıyan ve Yunus Şevik yönetmenliğinde Ağva’da çekimleri tamamlanan “Korku Takvimi” isimli korku filminin oyuncu kadrosunda Melisa Seda, Nevin Efe, Zafer Kora, Rümeysa Sarıarslan, Erdal Ayna, Nihat Yılmaz, Muharrem Fındıcak, Oktay Uncu gibi sevilen ve başarılı isimler rol aldı.

Tüm ekibin tam kadro katıldığı “Korku Takvimi” isimli filmin galasında kamera arkasında yaşananların sohbeti ile ortaya çıkardıkları işin gururunu yaşayan ekip, heyecanlarını gizleyemedi.

GECEYE DAMGA VURAN FRİKİK, BAŞROL OYUNCUSUNDAN

Korku Takvimi” isimli sinema filminin başrol oyuncusu Melisa Seda, gala gecesine annesi ve babasıyla katılırken şıklığıyla göz kamaştırdı.

Makyajından saç tasarımına kadar en ince detaya bile önem veren güzel oyuncu Melisa Seda, tercih ettiği kıyafetin azizliğine uğradı.

Davetlilerle yakından ilgilenen Melisa Seda, yorulunca oturdu ve flaşlar birden patlamaya başlamasıyla yönetmen Yunus Şevik, güzel oyuncuyu “Aman Melisa filmin önüne geçtin” diye uyarmasıyla davetliler gülüşmeye başladı. Frikiği fark eden Melisa Seda, bu uyarı üzerine toparlandı.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?