USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

'Hurdacının Kızı' hüzün mevsimiyle vizyonda

'Hurdacının Kızı' hüzün mevsimiyle vizyonda
08-09-2022

AFRİ Yapım adına ünlü radyo programcısı Afrikalı Ali’nin yapımcılığını üstlendiği “DOKUNMA - HURDACININ KIZI” isimli dram tarzındaki sinema filmi 16 Eylül'de vizyona girmek için hazır. 

Filmin hikayesi Afrikalı Ali imzasını taşırken hikayeyi senaryo haline iki önemli isim Erdal Babür, Hülya Kılıç getirdiler. 

Türkiye'nin önemli isimleri FERHAT GÖÇER, METIN ŞENTÜRK, FARUK SOFUOĞLU ve usta oyuncu ERKAN PETEKKAYA da projeye destek olmak için birlikte kamera karşısına geçtiler. 

Usta yönetmen Hakan Gürtop tarafından yaklaşık 2 haftalık bir zamanda çekimleri tamamlanan “DOKUNMA HURDACININ KIZI” isimli dram tarzındaki sinema filminin afiş tasarımı da tamamlandı.

Hüzün mevsimi olarak kabul edilen Sonbaharda vizyona girecek olan ve acı dolu hikayesiyle çocuk tacizine dikkat çeken “DOKUNMA - HURDACININ KIZI” isimli sinema filminin yapımcısı Afrikalı Ali “Bizim yaramızı kanatan bir konuyu gündeme taşıyıp, hassasiyet için bu filmi çektik. Para kazanmak için çekilmiş bir film değildir, duygularımızı, hassasiyetimizi beyaz perdeye taşıdık” dedi. 

Gerçek bir hikayenin senaryolaştırıldığı “DOKUNMA HURDACININ KIZI” isimli film, “dramın en üst seviyede yaşandığı hüzün mevsimin özel yapımı” olarak nitelendiriliyor.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?