USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Deprem mağduru çocuklara şeker tadında projeler

Deprem mağduru çocuklara şeker tadında projeler
06-05-2024

KEMAL CEYHAN'DAN ÇOCUKLARA ŞEKER PROJELER

Aranjör Kemal Ceyhan ile Arzu Çelik, son yılların çocuklara yönelik en kapsamlı iyilik hareketi haline gelen Şeker Tadında Project ile bu kez deprem mağduru çocukları sevindirdi. Deprem bölgesinde çocuklara sosyal etkinlikler düzenleyen proje ekibi, çeşitli yardımlar da dağıtarak, çocuklara 23 Nisan haftasında ikinci bir bayram yaşattılar.

4 YILDIR BİNLERCE ÇOCUĞA ULAŞTILAR 

Gönüllü isimlerin 2020 yılında başlattığı Şeker Tadına Project, bugüne kadar ülkenin dört bir yanında binlerce çocuğa ulaştı. Çocuklara eğitim, sağlık başta olmak üzere birçok alanda destek veren proje, son olarak Gaziantep’in depremden en büyük zararı gören Nurdağı ve İslahiye ilçesinde depremin acılarını yaşayan çocuklarla buluştu.

ÇOCUKLAR BAYRAM TADINDA EĞLENDİLER…

Asrın felaketinin yaşandığı tüm illere giden Şeker Tadında Projesinin üyeleri, hafta sonu Gaziantep’in Nurdağı ilçesi Bagbaşı Köyü’nü ziyaret ederek depremzede çocuklara unutulmaz anlar yaşattı. Köy meydanında toplanan çocuklar, hediyelerini alırken müzik eşliğinde eğlendi.

Ağabey ve ablaların ellerinden hediyeleri alan çocukların mutlulukları görülmeye değerdi. Palyaço eşliğinde eğlenceli dakikalar geçiren çocuklar kendilerine ikram edilen patlamış mısır ve dondurma ikramı ile keyifli anlar geçirdi.

GÖNÜLLÜ İSİMLER ACILARI PAYLAŞIYOR

Projenin kurucularından Kemal Ceyhan ve Arzu Çelik, konuyla ilgili şu açıklamada bulundular: “Projemizin amacı yetim ve öksüz çocuklara umut ışığı olmak. Çocuklarımızın temel ihtiyaçlarından eğitimlerine kadar birçok konuda destek sağlıyoruz. Çünkü her bir çocuk, geleceğimizin en değerli mirasıdır. Ekibimizle elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Çocuklara yalnız olmadıklarını hissettirmek en büyük isteğimiz. Onların bir gülüşü ömre bedel”.

Kemal Ceyhan ve Arzu Çelik nerede yardıma muhtaç bir çocuk varsa yardıma koşmaya devam eden iyilik hareketi Şeker Tadında Project adı altında yollarına devam ederken gelecek yardımları da bekliyorlar.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?