USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Buruk ödül

Buruk ödül
25-05-2022

TV ekranlarında fenomenleşen günlük dizi film Emanet’in başrol oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan, ödüle doymuyor.

Yurt içi ve dışı birçok ödül alan yakışıklı oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, bu ödüllerin kendisi için büyük motivasyon olduğunu dile getirdi.

“Emanet” isimli dizi filmde, başrolü paylaştığı Sıla Türkoğlu ile birlikte aşk yaşayan bir çifti canlandıran Halil İbrahim Ceyhan, seyircinin takdirini de Türkiye gençlik ödüllerinde 1 milyon 600 binii aşan oy oranı ile “yılın en iyi dizi çifti” seçilerek gördüklerini vurguladı.

Grand Cevahir otelde yapılan muhteşem ödül gecesinde “Yılın En İyi TV Dizi Filmi Çifti” ödülünü tek başına alan Halil İbrahim Ceyhan, şunları ifade etti:

 “İkimize birlikte verilen bir ödüldü. Yılın en iyi dizi çifti ödülü. Bu ödülün kariyerimde aldığım tek buruk ödül olmasını temenni ediyorum. Çünkü bizim işimiz izleyicinin sevgi ve saygısı ile doğru orantılı bir yükseliş gerektiriyor.

Partnerimin yapım şirketi ile ayrılma kararı aldığından ötürü, izleyici tarafından verilen ödüle tepki göstermesi ve gelmemesi bana olduğu kadar izleyici için de bir burukluk yaşattı.

Profesyonel olarak bazı ayrımların iyi yapılması gerekiyor, bunun ne kadar önemli bir durum olduğunu da tekrardan idrak ettiğim bir durum yaşadım. Kendi adıma onur ve mutluluk duydum, ama buruk bir sevinç yaşadım.”

Oyunculuk kariyerinde hızlı adımlarla zirveye yürüyen Halil İbrahim Ceyhan, oyunculuğun sadece ezber yapıp kamera karşısında rol kesmek olmadığını, oyunculuk tarifinin günümüzde daha geniş bir kavram haline geldiğini de sözlerine ekledi.

Halil İbrahim CEYHAN kimdir?

1982 yılında Sivas’ta doğdu ilk ve orta öğrenimini Orada tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşti. Üniversite hayatıyla birlikte oyunculuk, şan ve modellik eğitimi aldı. Birçok ünlü markanın mankenliğinin yanı sıra modellikte de önemli kariyer ödüllerine sahip oldu.

Müzikle de ilgilenen Halil İbrahim, Serdar Ortaç, Suat Aydoğan Oğuz Berkay fidan gibi ünlü isimlere de söz ve müziğiyle destek oldu.

Asıl işinin oyunculuk olduğunu sık sık dile getiren Halil İbrahim, güncel olarak popüler bir dizide başrol oynamakta ve bu alanda da oldukça hatırı sayılır ödüllerle birlikte dünya piyasasında kendinden söz ettirmektedir.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?