USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Astroloji dünyasından ilk 2023 yorumu

Astroloji dünyasından ilk 2023 yorumu
15-11-2022

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) eski Başkanı Donald Trump’ın yaşam koçluğunu ve astrolog olarak danışmanlığını yapan, isabetli öngörüleriyle çok konuşulmasıyla dünya çapında bir şöhreti yakalayan Michaela Astro, Türkiye ve magazin dünyasını Astrolog yönüyle değerlendirdi.

Dünya çapında astroloji dalında birçok yarışmada dünya birincilik ödülleri alan yaşam koçu ve NNLP uzmanı Michaela Astro, şu öngörülerde bulundu:

“Mart ayına kadar ülkemizdeki maddi ve manevi sıkıntılar devam edecek, 20 Nisan’dan sonra Güneş’in ve Jüpiter’in Boğa burcuna geçmesiyle birlikte ülke ve insanlık biraz nefes alacak.

Türkiye’nin; Yunanistan’ın oyunlarına gelmeyeceğini düşünüyorum, Yunanistan, Fransa ve Amerika’nın desteklerini alarak, Türkiye’ye saldırılar düzenleme düşüncesinde ama bunu başaramayacak, çünkü Akrep burcundaki tutulmalar, Türkiye’nin burcuda Akrep olduğu için bizi destekleyecek.

Türkiye, ilk 5 süper güç ülkesinden biri olacak.”

 Öngörü ifadeleriyle ülke bazında gönülleri rahatlatan Michaela Astro, daha sonra şu ifadelerde bulundu;

“Magazin dünyası ile alakalı Seda Sayan, en geç 2023 Mayıs ayına kadar boşanacak. Hadise; yeniden aşık olup, hamile kalıp, yıldırım nikahıyla sürpriz bir şekilde evlenecek ve bu isim de magazinden tanıdığımız biri olacak.

Ebru Gündeş; Mayıs ayından sonra yepyeni bir ilişkiye yelken açıp, mutlu bir evlilik yapacak.

Sibel Can; malum beyefendiyle yaz aylarında aile arasında yapacağı törenle sürpriz bir şekilde evlenecek.

Hülya Avşar da bomba bir ilişkiye yelken açıyor, fakat bu henüz bilinmemekte, yılbaşında sevgilisiyle yakalanacak, bu seferki ilişkisi çok ciddi ve evliliğe gidecek.

Megastar Tarkan; maalesef boşanacak.

Ajda Pekkan; yurtdışında tedavi görecek, kalçasındaki kırığın tedavisi için uzun süre İsviçre’de bir klinikte kalacak.

Demet Akalın için de ayrılık sinyalleri çalıyor; Demet, işiyle ve kariyeriyle bomba işlere imza atıp, sahnelere ve ekranlara dönecek, madden ve manen zirveyi görecek, bu yıl en çok Demet Akalın’ı güldürecek.

Alişan da eşiyle ayrılacak ve bundan sonra tek aşkı işi olacak.

Bülent Ersoy; sürpriz bir şekilde kendinden 40 yaş küçük bir gençle evlenip Türkiye’nin ve magazinini gündemine oturacak.

Can Yaman; Türkiye’nin önde gelen ailelerinden birinin kızıyla evleniyor, Maalesef buna genç kızlar çok üzülecek, biraz hayran kaybı yaşayacak doğruyu söylemek gerekirse ve son olarak Murat Boz’u bu yıl baş göz edeceğiz gibi…”

Michaela Astro, öngörüleriyle önümüzdeki yıl için şaşırtan yorumlar yaptı.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
LouisExcew
LouisExcew 5 gün önce
Hey there friends. I am excited we saw the information here. I’ve been scoping the news for this info all my life and I will be telling my bro to swing on by. The other morning I was skipping through the available sites trying to locate a conclusion to my eternal questions. Now I am planning to take things higher in whatever mode I can. We are getting all nerded out on the spiritual implications we are observing. Moreover, I just hoped to thank you from the bottom of my heart for s
WilliamJex
WilliamJex 7 gün önce
Notaries and Apostilles and documenst verification is always in hard to do and mid blowing, and is why it’s very important to find an expert and talented professional who will take an informed approach. Through this offering of service, you can depend on us to meet with anyone at a convenient spot of your liking, gather all important papaers which is the document(s) needing an notary or Authentication. I will Apostillize and register all the important letters for you. Extra verification may be
datafastproxiespx01
datafastproxiespx01 1 hafta önce
IPv6 Proxy for Process Automation on Whatsapp (WhatsApp Chatbot, Whatsapp Registration, Whatsapp Connection)!

There is a large industry of automation development for Whatsapp, thanks to a great need to offer Automation of several processes with Whatsapp, whether using Official Whatsapp Client (Android, iOS, Whatsapp Web) or using unofficial Clients (Chat-Api MGP25, Yowsup), even our own Reverse Engineering Whatsapp solutions!

In all Automation processes for What