14 Kasım 2019 Perşembe 08:04
179 Okunma
Dostlar Divanı, sezonun ikinci toplantısında buluştu

HABER MERKEZİ

Milletvekilleri, valiler, belediye başkanları, rektörler, STK temsilcileri, işadamları ve sanatçılardan oluşan "Dostlar Divanı”, sezonun ikinci toplantısında bir araya geldi.

İstanbul’da Bricks Otel’de buluşan yazarımız Sami Özey başkanlığındaki “Divan” üyeleri, her toplantıda olduğu gibi, muhabbetin koyusunda coşkulu bir akşam geçirdi.

İşadamı Hadi Öke ve Fatih Eroğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıdaki programın ana teması “Gönül” idi.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, MÜSİAD 3. Dönem Genel Başkanı Prof. Dr. Ömer Bolat, İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu, 25 ve 26. Dönem AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Psikiyatrist Prof. Dr. Musa Tosun, Göz hekimi Prof. Dr. Yusuf Özertürk, FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Pınarhisar belediye Başkanı İhsan Talay’ın “Gönül”e hitap eden konuşmalarının ardından Tasavvuf musikisi üstadı Mesut Yavaş yeni klibinde okuduğu “Beytullah’ta Ben” ilahisini seslendirdi.

Gecenin sonunda ise ilahiyatçı Abdülhalik Selman hoca kısa sohbeti ve dua ile toplantıyı taçlandırdı.

Ülkemizin meşveret, muhabbet ve düşünce hareketlerinden olan "Dostlar Divanı", bir önceki toplantısını ise Sultangazi'de Belediye Başkanı Cahit Altunay'ın ev sahipliğinde gerçekleştirmişti.

İşte son toplantı gecesinden bazı kareler:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

dikGAZETE.com

Dostlar Divanı Başkanı Sami Özey'in yazıları için tıklayınız...

banner90
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol


sanalbasin.com üyesidir