- GECE SOHBETİ.. -

:

YENİŞAFAK GAZETESİNİN BİRİNCİ SAYFA HABERİ ÇOK ANLAMLI, BİR O KADAR DA DEHŞET VERİCİ.. KİMLER KİMLERLE İTTİFAK YAPIYOR, BİR KOLTUK UĞRUNA KİMLER KİMLERİN KOLUNA GİRİYOR.. İYİ OKUNMASI GEREKEN BİR MANŞET.. ASLINDA..

DÜŞÜNÜYORUM DA, AKLI SELİM DÜŞÜNEN HİÇBİR CHP'LİNİN VE HİÇBİR İYİ PARTİ'LİNİN HDP'NİN TUZAĞINA DÜŞMEMESİ GEREKİR.. GAZETEDE DE BELİRTİLDİĞİ GİBİ ŞEHİTLERİN KEMİKLERİNİN SIZLATILMAMASI GEREKİR.. MİLLET DÜŞMANLARIYLA KOLKOLA GİRENLERİ TARİH AFFETMEZ.. GEÇMİŞTE DE AFFETMEDİ ZATEN..

ELBETTE HEPİMİZ İNSANIZ, NEFİS TAŞIYORUZ.. 16 YILLIK MEVCUT İKTİDARIN DOĞRULARI OLDUĞU KADAR YANLIŞLARI DA OLABİLİR.. İKTİDARLAR DA NETİCEDE İNSANLARDAN OLUŞUYOR.. AMA İKTİDARA TEPKİ, MİLLET DÜŞMANI OLAN PKK'NIN BİR NEVİ SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPAN MALÛM PARTİYLE KOL KOLA GİRENLERE SEÇİM SANDIĞINDA DESTEK VERMEK OLMAMALIDIR..

MEŞHUR SÖZDÜR, PAPAZA KIZIP ORUÇ BOZULMAZ..

YA DA ÖFKEYLE KALKAN ZARARLA OTURUR.. 

SON ZAMANLARDA FİTNE ÜRETİM MERKEZLERİNİN KASITLI BİR BİÇİMDE KÖPÜRTTÜĞÜ MESELELERDEN DOLAYI KULAK ÇEKMEYE MERAKLI OLANLARI BEN DE GÖRÜYORUM..

PAHALILIĞI, ENFLASYONUN HAREKETLENMESİNİ, PATATESİ SOĞANI, HATTA POŞET OLAYINI GÜNDEMİNE ALAN KAFASI KARIŞIK OLAN İNSANLARA BEN DE ŞAHİT OLUYORUM..

ANCAK ÇEKECEĞİNİZ KULAK, YILLARDIR GRAM GRAM TOPLANILAN KAZANIMLARI BİR ANDA ELİNİZDEN, ELİMİZDEN, ALIP GÖTÜRECEK.. KAŞ YAPAYIM DERKEN GÖZ ÇIKACAK..

BUNA NE KADAR HAZIRSINIZ?.. KAYBEDECEKLERİNİZDEN HABERİNİZ VAR MI?..

İTİDALLİ OLMAK, DOĞRU KARAR VERMEK, KÂRI VE ZARARI İYİ HESAP ETMEK GEREKİR.. 

DİKKAT EDİN, HDP ÖNEMLİ YERLERDE ADAY GÖSTERMİYOR.. BUNUN İZAHI İYİ PARTİ VE CHP'Yİ DESTEKLEYECEĞİZ DEMEKTİR..

PEKİ BUNU BEDAVA MI YAPACAK?.. 

VÂKİ BİR BELEDİYE DEĞİŞİKLİĞİNDE, VERİN BAKALIM BENİM HAKKIMI, DEMEYECEK Mİ?..

CHP NİN BEYOĞLU ADAYININ İFADELERİNİ GÖRDÜNÜZ.. ADAM ÇIKIYOR, FÜTURSUZCA TAKSİM MEYDANINDAKİ RAMAZAN İFTARLARINI KALDIRACAĞIM, DİYOR.. KULAK ÇEKMENİN NETİCESİNDE DE, BUNUN GİBİ DAHA NELER NELER YAŞANIR, ALLAH ESİRGESİN, DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM..

NETİCE-İ KELÂM;

ALLAH(CC) MİLLET DÜŞMANLARINA VE İSLÂM DÜŞMANLARINA, FIRSAT VERMESİN!.. BİZİM KARDEŞLERİMİZE DE FERASET NASİP ETSİN.. 

KİBİRDEN UZAK DURAN, İNSANLARA TEPEDEN BAKMAYAN, KUCAKLAYICI, TEVAZUYU ÖNCE KENDİ NEFSİNDE YAŞAYAN, GÜLERYÜZLÜ VE YAPACAKLARI YAPTIKLARININ TEMİNATI OLAN BİR ANLAYIŞLA TEKRAR AZİZ MİLLETİMİZİN OYLARINA TALİP OLSUNLAR.. 

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN, MİLLET HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YİNE GÖREVİNİ YERİNE GETİRİR..

KENDİSİNE HİZMET EDENLERİ HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ BAŞINA TAÇ YAPAR.. 

VESSELÂM…

Sami Özey, dikGAZETE.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

sanalbasin.com üyesidir