Terör savunucularına destek nasıl verilir!

Evet, bir yerel seçimi daha geride bıraktık. 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini CHP adayı Ekrem İmamoğlu kazandı.

Seçim öncesi, buradan da aktardığım tahminin tam tersi oldu; "600 ile 800 bin Binali Yıldırım lehine olur" diye düşünmüştüm ama tersi oldu.

Beni böyle düşündüren sebep; "PKK diye 40 yıldır bu ülkede yaklaşık 40 bin can alan ve yanı sıra DHKPC gibi örgütlerle hiç iletişimini koparmayan bir parti teşkilatına seçim kazandırmaz bu millet” dedim.

PKK, Kandil'den FETÖ'nün elemanları Pensilvanya'dan destek verse de her ne olursa olsun; ne kadar küsersem küseyim ama mevcud hükümettin yaptıklarını görmemek hakikaten vefasızlık olur.

Haydi yaptıklarını bir kenara bırakalım; yahu ben bu yaşa kadar bizi kıskaca alıp bunaltan ülkelere "one minute” deyip parmak sallayan ve her fırsatta ülke menfaatleri söz konusu olduğunda ses yükselten bir yönetimimiz var; gurur duymamız gerekirken, iş başında tutmamız gerekirken, milletimin, belediye başkanlık seçimlerinde, Terör yuvası Kandil'den verdiği destek mesajı ile terör destekçisi bazı kesimlerin de dahil olarak açıktan destek verdiği bir adaya oy vereceğini düşünemedim...

PKK terör örgütü neler yapmıştır!

Köyleri basıp bebek, çocuk, genç, yaşlı demeden kendi halkını katletti, yollarda araçların önünü kesip insanları katletti, askerimizi, polisimizi şehit ettiler… Eee!.. 40 bin civarı şehit olan bu masum insanlar ve kolluk kuvvetleri yakınlarının ve gazilerin bu terör örgütü ve bunlara destek verenlere ettikleri beddualara “Amin… Amin… Amin…” diyorum.

Gelelim desteğe!..

Ekrem bey 27 Haziran 2019 Perşembe günü yaptığı mitingde, yasal bir parti olmasına rağmen PKK terör örgütü ile bağını asla inkar etmeyen HDP’ye, kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

HDP, yöneticilerinin her fırsatta sırtlarını PKK'ya yasladıklarını dile getiren bir parti; açıkça söylemek gerekirse PKK'nın şehire yansıyan yüzü. Dağdaki yöneticileri, hapisteki eş başkanı “Selo"nun desteğini de aldı…

Eee şimdi siz, bu yapıya oy verenler!

Şapkayı önünüze koyup, şehit yakınları ve gazilerin dualarını gözünüzün önüne getirin de bi düşünün.

Kimleri desteklediğinizi anlayın ona göre kendinizi sorgulayın…

Ekrem beyin teşekkür ettiği yabancıları da unutmayalım; çünkü kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Açın bakın; hangi yabancı ülkelerin yazılı ve görsel medyaları açıkça destek verip kutladılar; bunun yanı sıra, sosyal medyada da Türk ve Türkiye düşmanları "zafer" kutladılar!..

İsrail, İngiltere, ABD, Yunanistan, Fransa, Almanya, vesair vesair ülkeler, içlerindeki kötülüğü, medya organlarında attıkları başlıklarda kustular.

Kazanamasaydı şayet, bu ülkelere koşa koşa şikayet edilecekti bu ülke ve milleti...

“Herşey çok güzel olacak!..”

Neler yapacağından bahsetmeden sadece bir sloganla İstanbul Belediye başkanlık koltuğuna oturan Ekrem bey, (O sloganın nereden devşirildiği de ortaya çıktı ama aynı “ilham” seçim kampanyasını yürüten organizasyona da gelmiş olabilir; onun için bu o kadar da önemli değil…) bizlere hiç bir proje açıklamamıştı.

Sadece hamasi vaatlerle geldi, şimdi “Herşey çok güzel olmazsa…” ne yapacak!

Yapacağını anlatmaya çalışıyım; Halihazırda ortada proje olmadığı için “Biz kreş yapacağız... Trafiği rahatlatmaya çalışıyoruz... Gençlere imkan vermeye çalışıyoruz…. Suyu ucuzlatmak için çalışma yürütüyoruz… vesaire….” dedikten sonra “…Ama hükümet izin vermiyor... Bazı kurumlar bizim çalışmamızı engelliyor…" diyerek halka ajitasyon yapacak… Hal böyle olunca, halkımız da "mazlumun yanında" olduğu için bağrına basar!

Onun için, "Basar mı basmaz mı bilmem!.. ALLAH bilir…” deyip; milletim, vatanım için herşeyin en güzeli ve en hayırlısı olsun diyorum…

Selam ve dua ile...

.

İhsan Sever, dikGAZETE.com

Twitter'da bizi takip edin: @ihsansever , @dikgazete
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol


sanalbasin.com üyesidir