USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Merve Mermer’den 680 bin liralık ‘jest’ -Selçuk Aka, magazin haberi-

Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Mermer, doğum gününü eşi mimar Merve Mermer ve yakın aile bireyleriyle kutladı

Merve Mermer’den 680 bin liralık ‘jest’ -Selçuk Aka, magazin haberi-
23-06-2022 21:29
23-06-2022 22:36
Google News

MAGAZİN - ÖZEL

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden, Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Mermer, doğum gününü eşi mimar Merve Mermer ve yakın aile bireyleriyle kutladı.

Evlerindeki sıcak ve samimi bir ortamda kutlanan Murat Mermer’in yeni yaş karşılamasına Togemder Derneği başkanı Fusun Uysal ve eşi Mete Uysal ayrıca oğulları Metehan Uysal, Merve Mermer’in annesi Seher Akarsu, Gökalp Alpay Akarsu, Enka Togal, Silas Togal, Cahit Bilgin, Fuat Sezen, Murat Turhan oğlu Yükselcan Turhan katıldılar.

Cemiyet hayatının seçkin çifti dostlarıyla Murat Mermer’in doğum gününü kutlarken organizasyonu yapan Merve Mermer, en ince ayrıntıya kadar düşünerek kusursuz bir yaş günü organizasyonu tertipledi.

En çok merak edilen konu ise Merve Mermer’in eşi Murat Mermer için aldığı hediye olurken, hediyesini açıkladığında kısa süreli bir şaşkınlık yaşandı.

Doğum günü hediyesi olarak eşi Murat Mermer’e 680 bin LİRALIK HUBLOT SAAT hediye eden mimar Merve Mermer, tüm merakları da gidermiş oldu.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi
ANKET TÜMÜ