USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Halfeti’de 6 günlük klip çekimi ile 'Kahve Yemen’den Gelir' -Selçuk Aka haberi-

Fantezi müziğin sevilen yorumcusu İdo Acıoğlu “Kahve Yemenden Gelir” yorumu için gerçekleştirilen klip çalışmasını Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde, 40 kişilik ekiple 6 günde tamamladı

Halfeti’de 6 günlük klip çekimi ile 'Kahve Yemen’den Gelir' -Selçuk Aka haberi-
24-03-2022 18:03
24-03-2022 21:47
Google News

MAGAZİN - ÖZEL

Fantezi müzik dünyasının sevilen yorumcusu İdo Acıoğlu, anonim eser “Kahve Yemenden Gelir” ile sevenleriyle yeniden buluştu. 

Bir albüm ve 10 single çalışmasıyla dikkatleri üzerine toplayan İdo Acıoğlu, Erken Müzik etiketiyle müzik severlerle buluşturduğu “Kahve Yemenden Gelir” isimli eserin aranjör koltuğunda Gökhan Erken oturdu. 

Klip çalışmasını Serdar Erken yönetmenliğinde Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde yapan İdo Acıoğlu, 40 kişilik ekiple çekimlerini 6 günde tamamladı. 

Klip çalışmasının temasında, Urfa kültüründeki düğün gecesinde gençlerin bir arada gerçekleştirdikleri meşk anları konu edildi. 

Müziği hiçbir zaman kazanç kapısı olarak görmediğini dile getiren İdo Acıoğlu, kendisi için melodilerin bir sevda olduğunu vurguladı. 

Sahne çalışmalarının yoğunluğunu dile getiren İdo Acıoğlu, “eseri seslendirirken şarkıyla aşk yaşıyorum, başka bir dünyaya gidiyorum, sahnede huzuru yaşıyorum bu bana başarıyı ve tercih edilmeyi getiriyor” ifadesinde bulundu.

.

Selçuk Aka, dikGAZETE.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün çizgisi...
ANKET TÜMÜ