24 Haziran 2019 Pazartesi 14:42
36 Okunma
Dünyayı değiştirecek 15 Türk!

Dünyada ilk kez Türkiye'de başlatılan ve bireyin tümüyle değişmesi, sağlıklı olması, pozitifleşmesi ve tüm dünyayı etkilemesi hedefiyle ortaya çıkan Değişim Uzmanlığı Eğitim Programı'nda 15 kişi daha sertifikalarını aldı. 2018'de başlatılan, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi ile ortaklaşa yürütülen projede önce bireye odaklanılıyor.

İstanbul'daki programa özellikle Ege bölgesinden katılımcı ve talepler olması nedeniyle önümüzdeki dönemde İzmir'de programın açılacağını belirten Dünya Değişim Akademisi kurucuları şu açıklamaları yaptı:
“Bireyin fiziksel, duygusal, zihinsel gelişimi üzerine 55 yıllık bilgi ve deneyim birikiminin sonucunda 60'ın üzerinde değişim programı oluşturuldu. Bunlar bireyi çok yönlü yapılandıran, özel etkili pratik ve teorik çalışmalardır. Yeni programlar da hazırlanacak. İnsanın ve toplumun olumlu bir şekilde gelişmesini ve ilerlemesini hedeflediğimiz ve adına Değişim Sanatı dediğimiz bu programları ilk olarak Türkiye'de yetiştirdiğimiz Değişim Uzmanları uygulamaya başladı. Türk Değişim Uzmanları yurt dışına açılacak, dünyayı değiştirecek olan insanlar Türkiye'den çıkacak.

Kaynak: IHA

dikGAZETE.com
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

sanalbasin.com üyesidir