09 Kasım 2019 Cumartesi 13:36
40 Okunma
Siemens, Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarına katıldı

Siemens ve mayıs ayında Siemens ailesine katılan KACO new energy GmbH, 12. EIF Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda yerini aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, EIF Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı, 6-8 Kasım'da Ankara ATO Congresium Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi. Bu yıl 12’nci kez düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük karma enerji etkinliği olma özelliği taşıyan kongre ve fuar dünyanın dört bir yanından sektör temsilcilerini bir araya getirdi.

Siemens bu yılki fuarda, geçen mayıs ayında satın alımını gerçekleştirdiği Almanya'nın Neckarsulm merkezli birçok ülkede faaliyet gösteren, enerji sektörünün lider güç elektroniği üreticilerinden KACO new energy GmbH ile yer aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Siemens Dağıtım Sistemleri Ülke İş Birimi Yöneticisi Sinan Bubik, Siemens ve KACO’nun dağıtık enerji sistemlerindeki uzmanlıklarını birleştirerek daha güçlü konuma geldiklerini belirterek, “Siemens olarak enerjinin geleceğini şekillendirmek için çalışıyoruz. Ürün hattımız, konutlar, ticari binalar ve büyük ölçekli güneş enerjisi santralleri için tasarlanan inverterleri kapsıyor.” ifadelerini kullandı.

Siemens geliştirdiği çözümlerle, bugün ve gelecekteki yatırımların karşılığının alınacağını taahhüt ediyor. Enerji performans sözleşmesi, belirtilen süreler

Kaynak: AA
.
dikGAZETE.com

banner90
Anahtar Kelimeler:
Siemens
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol


sanalbasin.com üyesidir