Sakarya Spor Salonu

Sakarya Spor Salonu (Görüntülenme Sayısı: 52)
Sektör SPOR - Sağlık...
İlan Tarihi 4 ay önce
Firma No 667
Telefon 2642747286
Faks
Web Sitesi http://www.sakaryasporsalonu.com/
Adres Kurtuluş Mah. Bahçıvan Sk. No: 60 Adapazarı / SAKARYA
İl/İlçe Adapazarı / Sakarya
Tanıtım Videosu
Sağlıklı yaşam için spor gereklidir. Spor yaptığınız salon seçimi de en az spor yapmak kadar gerekli bir durumdur. Spor yaptığınız salonda ihtiyaç olunan tüm malzeme ve düzenek bulunmalıdır. Sakarya spor salonu, kapsamlı ve yeterli miktarda spor malzemeleri ve ekipmanları ile faaliyetlerini sürdürüyor. Bayanlara ve erkeklere özel salonları ile hayalinizdeki spor salonunda fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Sakarya bayan spor salonu, yalnızca bayanlara özel ferah salonları ile hizmet vermeye
Firma Hakkında

Sağlıklı yaşam için spor gereklidir. Spor yaptığınız salon seçimi de en az spor yapmak kadar gerekli bir durumdur. Spor yaptığınız salonda ihtiyaç olunan tüm malzeme ve düzenek bulunmalıdır. Sakarya spor salonu, kapsamlı ve yeterli miktarda spor malzemeleri ve ekipmanları ile faaliyetlerini sürdürüyor. Bayanlara ve erkeklere özel salonları ile hayalinizdeki spor salonunda fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Sakarya bayan spor salonu, yalnızca bayanlara özel ferah salonları ile hizmet vermeye devam ediyor. Sakarya spor salonların; sakarya fitness, Sakarya body building, plates, kardio, aerobik ve daha birçok spor aktivitesini bünyesinde barındırıyor. 1000 m²’lik bir alana kurulu olan Sakarya spor salonlarında, 90 adet kardio grubu ve ağırlık ile ilgili tüm malzemelerin bulunduğu, ağırlık istasyonları bulunuyor.

sanalbasin.com üyesidir