Eurasia Saç Ekim Merkezi

Eurasia Saç Ekim Merkezi (Görüntülenme Sayısı: 46)
Sektör SPOR - Sağlık...
İlan Tarihi 5 ay önce
Firma No 931
Telefon 02121234565
Faks
Web Sitesi https://eurasiahaircenter.com/
Adres Nişantaşı/Şişli
İl/İlçe Şişli / İstanbul
Firma Hakkında

Kıl, tüy denildiğinde genellikle hoşnutsuzlukla karşılarız, çünkü bunlar vücudun istenmeyen kısmına girer. Ancak durum saçlarımız için apayrıdır. Çünkü insan bedeninde ki en dikkat çekici noktalardan biridir saç. Kişi, saçları ne kadar sık ve iyi görünüyorsa kendini o derece güzel ve mutlu hisseder. Fakat, durum herkes için ne yazık ki bu kadar güzel değil. Ülkemizde ve dünyada birçok kişi saçlarından muzdarip durumda. Saç dökülmesi hepimizin korkulu rüyası. Kadın, erkek fark etmeksizin bu sorun çok yaygın. Saç dökülmesinin birçok nedeni olabilir. Bir kaza sonucu veya fazla işlem görmekten olabileceği gibi genetikte olabilir.

Günümüzde her gün ilerleyen teknoloji sayesinde, bu sorunun elbette bir çözümü var. Saç ekimi, saç dökülmesi yaşayan herkes için bir kurtarıcı görevi görüyor. Özellikle yaşları ilerledikçe saçlarında seyrekleşme yaşayan erkeklerin sıklıkla tercih ettiği bir yöntem. Saç ekimi, saçların dökülmeye dirençli olan kısımların kıl köklerinden hücreler alınarak kelleşmiş bölgeye uygulanır. Bu işlem kişinin saç kökü, kafa yapısı ve saç dökülmesinin yaşandığı bölge analiz edilerek yapılır. Bu bakımdan uzmanlık isteyen bir alandır. İşte tam bu noktada saç ekiminde uzman cerrahlarıyla ve hijyenik ortamıyla Eurasia Hair Center saç dökülmesi problemi yaşayanlar için kurtarıcı oluyor. Saç ekimi uygulamasında bölge enfeksiyon kapabileceği için merdiven altı hijyenik olmayan ortamlardan kişinin uzak durması gerekmektedir. Neyse ki eurasia hair center size alanında uzman cerrahlarıyla ve hijyenik ortamlarıyla sağlıklı bir uygulama sunmakta.

Eurasia Clinic, saç ekimi ve saç tedavisinde en iyi sonuçları verebilmek amacıyla yıllardır Şişli – Nişantaşı bölgesinde hizmet vermektedir. Size istediğiniz doğallıkta ve sıklıkta saç görünümünü kazandırabilmek amacıyla uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Burada yaptıracağınız uygulama da ilk olarak bilimsel işlemlerle saç analizi yapılır. Daha sonra herhangi bir acı hissetmemeniz amacıyla lokal anestezi ile uygulama yapılır. İşlem üç aşamada gerçekleşir. İlk olarak saç kökleriniz verici bölgeden toplanır, ikinci aşamada ise saç köklerinizin yerleştirileceği bölgede kanallar oluşturulur ve son olarak saç kökleriniz oluşturulan kanallar kullanılarak kellik bulunan bölgeye ekilir. Uygulama sonrasında saç köklerinizin kanlanması ve tutması gerekmektedir. Kellik bölgesinin genişliğine bağlı olarak saç ekiminin bir ya da iki seans tekrar edilmesi gerekebilir.

Euraisa Hair Center, tüm bu uygulamaları en son teknoloji ve alanında uzman cerrahlarla size sunuyor. Kuruluşun amacı, uygulama sonrasında istenilen görüntüye kavuşan mutlu bireyler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Eurasia Clinic ile istediğiniz görünüme kavuşarak daha sağlıklı ve mutlu bir birey olarak hayatınıza devam edebilirsiniz.


sanalbasin.com üyesidir