17 Ağustos 2018 Cuma 04:07
116 Okunma
UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu rövanşları oynandı

İSTANBUL

Avrupa futbolunun kulüpler bazındaki en önemli ikinci organizasyonu UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu rövanş maçları tamamlandı.

Alınan sonuçlar şöyle:

FCSB (Romanya) - Hajduk Split (Hırvatistan): 2-1 (0-0)

Feyenoord (Hollanda) -Trencin (Slovakya): 1-1 (0-4)

Gent (Belçika) - Jagiellonia (Polonya): 3-1 (1-0)

Partizan (Sırbistan) - Nordsjaelland (Danimarka): 3-2 (2-1)

Rapid Wien (Avusturya) - Slovan Bratislava (Slovakya): 4-0 (1-2)

Bordeaux (Fransa) - Mariupol (Ukrayna): 2-1 (3-1)

Burnley (İngiltere) - Medipol Başakşehir: 1-0 (Uzatmalarda) (0-0)

Rijeka (Hırvatistan) - Sarpsborg (Norveç): 0-1 (1-1)

Rosenborg (Norveç) - Cork City (İrlanda Cumhuriyeti): 3-0 (2-0)

Valur (İzlanda) - Sheriff (Moldova): 2-1 (0-1)

Braga (Portekiz) - Zorya (Ukrayna): 2-2 (1-1)

Zenit (Rusya) - Dinamo Minsk (Belarus): 8-1 (Uzatmalarda) (0-4)

Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Pyunik (Ermenistan): 2-1 (0-0)

Dinamo Brest (Belarus) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 1-0 (0-4)

LASK Linz (Avusturya) - Beşiktaş: 2-1 (0-1)

Atalanta (İtalya) - Hapoel Haifa (İsrail): 2-0 (4-1)

Basel (İsviçre) - Vitesse (Hollanda): 1-0 (1-0)

Brondby (Danimarka) - Spartak Subotica (Sırbistan): 2-1 (2-0)

Dudelange (Lüksemburg) - Legia Varşova (Polonya): 2-2 (2-1)

Zrinjski (Bosna Hersek) - Ludogorets (Bulgaristan): 1-1 (0-1)

Lech Poznan (Polonya) - Genk (Belçika): 1-2 (0-2)

Maribor (Slovenya) - Rangers (İskoçya): 0-0 (1-3)

Kairat (Kazakistan) - Sigma (Çekya): 1-2 (0-2)

Progres Niederkorn (Lüksemburg) - Ufa (Rusya): 2-2 (1-2)

AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Sturm Graz (Avusturya): 5-0 (2-0)

Helsinki (Finlandiya) - Olimpija Ljubljana (Slovenya): 1-4 (0-3)

Universitatea Craiova (Romanya) - Leipzig (Almanya): 1-1 (1-3)

Kopenhag (Danimarka) - CSKA Sofya (Bulgaristan): 2-1 (2-1)

Cluj (Romanya) - Alashkert (Ermenistan): 5-0 (2-0)

Kukesi (Arnavutluk) - Torpedo Kutaisi (Gürcistan): 2-0 (2-5)

Midtjylland (Danimarka) - The New Saints (Galler): 3-1 (2-0)

Molde (Norveç) - Hibernian (İskoçya): 3-0 (0-0)

Suduva (Litvanya) - Spartaks Jurmala (Letonya): 0-0 (1-0)

Zalgiris (Litvanya) - Sevilla (İspanya): 0-5 (0-1)

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Hapoel Beer Sheva (İsrail): 3-1 (2-2)

Luzern (İsviçre) - Olympiakos (Yunanistan): 1-3 (0-4)

Muhabir: Mutlu Demirtaştan





Kaynak: AA

dikGAZETE.com
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

sanalbasin.com üyesidir