08 Ağustos 2017 Salı 16:37
47 Okunma
Basketbol Süper Ligi'nde ilk yarı fikstürü belli oldu

İSTANBUL (AA) - Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 2017-2018 sezonunda ilk yarıda oynanacak maçların fikstürü belli oldu.

Ligde yeni sezonda ilk yarıdaki 15 haftanın fikstürü şöyle:

1. Hafta:

TOFAŞ-Darüşşafaka Basketbol

Yeşilgiresun Belediyespor-Uşak Sportif

Trabzonspor-Beşiktaş Sompo Japan

Demir İnşaat Büyükçekmece-Sakarya Büyükşehir Belediyespor

Eskişehir Basket-İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Fenerbahçe Doğuş-Banvit

Pınar Karşıyaka-Anadolu Efes

Galatasaray Odeabank-Gaziantep Basketbol

2. Hafta:

Uşak Sportif-TOFAŞ

Beşiktaş Sompo Japan-Yeşilgiresun Belediyespor

Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Demir İnşaat Büyükçekmece

Banvit-Eskişehir Basket

Anadolu Efes-Fenerbahçe Doğuş

Gaziantep Basketbol-Pınar Karşıyaka

Darüşşafaka Basketbol-Galatasaray Odeabank

3. Hafta:

TOFAŞ-Beşiktaş Sompo Japan

Yeşilgiresun Belediyespor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor

Trabzonspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Demir İnşaat Büyükçekmece-Banvit

Eskişehir Basket-Anadolu Efes

Fenerbahçe Doğuş-Gaziantep Basketbol

Pınar Karşıyaka-Galatasaray Odeabank

Uşak Sportif-Darüşşafaka Basketbol

4. Hafta:

Sakarya Büyükşehir Belediyespor-TOFAŞ

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Yeşilgiresun Belediyespor

Banvit-Trabzonspor

Anadolu Efes-Demir İnşaat Büyükçekmece

Gaziantep Basketbol-Eskişehir Basket

Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe Doğuş

Darüşşafaka Basketbol-Pınar Karşıyaka

Beşiktaş Sompo Japan-Uşak Sportif

5. Hafta

TOFAŞ-İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Yeşilgiresun Belediyespor-Banvit

Trabzonspor-Anadolu Efes

Demir İnşaat Büyükçekmece-Gaziantep Basketbol

Eskişehir Basket-Galatasaray Odeabank

Fenerbahçe Doğuş-Pınar Karşıyaka

Uşak Sportif-Sakarya Büyükşehir Belediyespor

Beşiktaş Sompo Japan-Darüşşafaka Basketbol

6. Hafta:

Banvit-TOFAŞ

Anadolu Efes-Yeşilgiresun Belediyespor

Gaziantep Basketbol-Trabzonspor

Galatasaray Odeabank-Demir İnşaat Büyükçekmece

Pınar Karşıyaka-Eskişehir Basket

Darüşşafaka Basketbol-Fenerbahçe Doğuş

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Uşak Sportif

Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş Sompo Japan

7. Hafta:

TOFAŞ-Anadolu Efes

Yeşilgiresun Belediyespor-Gaziantep Basketbol

Trabzonspor-Galatasaray Odeabank

Demir İnşaat Büyükçekmece-Pınar Karşıyaka

Eskişehir Basket-Fenerbahçe Doğuş

Uşak Sportif-Banvit

Beşiktaş Sompo Japan-İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Darüşşafaka Basketbol

8. Hafta:

Gaziantep Basketbol-TOFAŞ

Galatasaray Odeabank-Yeşilgiresun Belediyespor

Pınar Karşıyaka-Trabzonspor

Fenerbahçe Doğuş-Demir İnşaat Büyükçekmece

Darüşşafaka Basketbol-Eskişehir Basket

Anadolu Efes-Uşak Sportif

Banvit-Beşiktaş Sompo Japan

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor

9. Hafta:

TOFAŞ-Galatasaray Odeabank

Yeşilgiresun Belediyespor-Pınar Karşıyaka

Trabzonspor-Fenerbahçe Doğuş

Demir İnşaat Büyükçekmece-Eskişehir Basket

Uşak Sportif-Gaziantep Basketbol

Beşiktaş Sompo Japan-Anadolu Efes

Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Banvit

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Darüşşafaka Basketbol

10. Hafta:

Pınar Karşıyaka-TOFAŞ

Fenerbahçe Doğuş-Yeşilgiresun Belediyespor

Eskişehir Basket-Trabzonspor

Darüşşafaka Basketbol-Demir İnşaat Büyükçekmece

Galatasaray Odeabank-Uşak Sportif

Gaziantep Basketbol-Beşiktaş Sompo Japan

Anadolu Efes-Sakarya Büyükşehir Belediyespor

Banvit-İstanbul Büyükşehir Belediyespor

11. Hafta:

TOFAŞ-Fenerbahçe Doğuş

Yeşilgiresun Belediyespor-Eskişehir Basket

Trabzonspor-Demir İnşaat Büyükçekmece

Uşak Sportif-Pınar Karşıyaka

Beşiktaş Sompo Japan-Galatasaray Odeabank

Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Gaziantep Basketbol

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Efes

Banvit-Darüşşafaka Basketbol

12. Hafta:

Eskişehir Basket-TOFAŞ

Demir İnşaat Büyükçekmece-Yeşilgiresun Belediyespor

Darüşşafaka Basketbol-Trabzonspor

Fenerbahçe Doğuş-Uşak Sportif

Pınar Karşıyaka-Beşiktaş Sompo Japan

Galatasaray Odeabank-Sakarya Büyükşehir Belediyespor

Gaziantep Basketbol-İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Anadolu Efes-Banvit

13. Hafta:

TOFAŞ-Demir İnşaat Büyükçekmece

Yeşilgiresun Belediyespor-Trabzonspor

Uşak Sportif-Eskişehir Basket

Beşiktaş Sompo Japan-Fenerbahçe Doğuş

Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Pınar Karşıyaka

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray Odeabank

Banvit-Gaziantep Basketbol

Anadolu Efes-Darüşşafaka Basketbol

14. Hafta:

Trabzonspor-TOFAŞ

Darüşşafaka Basketbol-Yeşilgiresun Belediyespor

Demir İnşaat Büyükçekmece-Uşak Sportif

Eskişehir Basket-Beşiktaş Sompo Japan

Fenerbahçe Doğuş-Sakarya Büyükşehir Belediyespor

Pınar Karşıyaka-İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Galatasaray Odeabank-Banvit

Gaziantep Basketbol-Anadolu Efes

15. Hafta:

TOFAŞ-Yeşilgiresun Belediyespor

Uşak Sportif-Trabzonspor

Beşiktaş Sompo Japan-Demir İnşaat Büyükçekmece

Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Eskişehir Basket

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe Doğuş

Banvit-Pınar Karşıyaka

Anadolu Efes-Galatasaray Odeabank

Gaziantep Basketbol-Darüşşafaka Basketbol

Muhabir: Elif Nur Çolak

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka ve dini değerlere aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk, yorum sahibine ya da içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.