BAHÇELİ'NİN YEREL SEÇİMLERDE, "İTTİFAK YOK" İFADESİNE AK PARTİ GRUP TOPLANTISINDA BİZZAT CUMHURBAŞKANI'NDAN DİKKATLİ BİR DİLLE DE OLSA "RESTE REST" MAHİYETİNDE CEVAP GELDİ.. 

"MADEM ÖYLE, HERKES YOLUNA!.."

EVET, GÖRÜNEN O Kİ, "CUMHUR İTTİFAKI" ŞİMDİLİK SONA ERDİ GİBİ GÖRÜNÜYOR.. 

DEVLET BAHÇELİ, HER ZAMAN BÖYLE SÜRPRİZLER YAPIYOR AMA.. 

2002 SEÇİMLERİ ÖNCESİ DE ANİ BİR ERKEN SEÇİM ÇIKIŞIYLA, O ZAMANKİ İSMİYLE "YAMALI BOHÇA" HÜKÜMETİNE SON VERMİŞTİ.. ŞU AN İTİBARİYLE İSE İTTİFAKIN SONA ERMESİNDEN EN BÜYÜK ZARARI YİNE BAHÇELİ VE PARTİSİ MHP GÖRECEKTİR.. 

24 HAZİRAN BAŞKANLIK VE MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMİNDE CUMHUR İTTİFAKI, AK PARTİ'YE DE YARAMIŞTIR ELBETTE, ANCAK EĞER İTTİFAK OLMASAYDI, BAHÇELİ'NİN MHP'Sİ BARAJA TAKILIP, MECLİS'TE BİLE OLAMAYABİLİRDİ..

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, CUMHUR İTTİFAKI'NI DEVAM ETTİRMEK NOKTASINDA YİNE DE AÇIK KAPI BIRAKTI..

GERÇEKTEN DE AKLI SELİM DÜŞÜNEN MHP'LİLERİN 2019 MART AYINDAKİ HAYATİ ÖNEM ARZ EDEN MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİNDE DUYGUSAL DAVRANMAYIP, MİLLETİMİZE HİZMET VE YARAR SAĞLAYACAK OLAN DÜZGÜN AK PARTİLİ ADAYLARI DESTEKLEMEDE HASSAS DAVRANACAKLARINI ÜMİT EDİYORUM..

TABİATIYLA CUMHURBAŞKANI TAYYİP ERDOĞAN'IN VE AK PARTİ KURMAYLARININ DA, BAHÇELİ VE EKİBİYLE BAŞBAŞA VEREREK VE DE İŞE DUYGU KARIŞTIRMADAN, BU MESELEYİ İTİDALLE ÇÖZMELERİ MEMLEKETİN GELECEĞİ AÇISINDAN FEVKÂLADE ÖNEMLİDİR..

EVET, DEVLETİMİZİN VE AZİZ MİLLETİMİZİN BEKASI, ÇIKARTILMASI DÜŞÜNÜLEN AFTAN DA, BU ÇAĞDA HİÇ BİR TOPLUMSAL YARAYA MERHEM OLMAYACAK OLAN "ANDIMIZ"DAN DA MÜHİMDİR.. 

PEKİ ÇÖZÜM GERÇEKLEŞMEZSE NE OLUR?..

ŞU OLUR..

ÖZELLİKLE BÜYÜK ŞEHİRLERDE ISKALANAN BİR İTTİFAK NETİCESİNDE, APORTTA BEKLEYEN TİLKİ, PEYNİRİ KAPAR..

SONRA DA, AYIKLA PİRİNCİN TAŞINI..

EZCÜMLE;

MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİNDE, İSTANBUL, ANKARA, KAYBEDİLİRSE, TÜRKİYE BİTER.. 

BUNA DA SEBEP OLANLARI TARİH AFFETMEZ..

VESSELÂM..

.

Sami Özey, dikGAZETE.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

sanalbasin.com üyesidir