07 Kasım 2018 Çarşamba 16:17
171 Okunma
Sosyal medyada Kasım ayı’nın lider markaları açıklandı

Markaların sosyal medyada sergiledikleri performansı tamamen veriye dayalı ve istatiksel 30'dan fazla kritere göre değerlendiren SocialBrands, Kasım ayında markaların performans sıralamasını açıkladı. Tüm markalar arasında yapılan kıyaslamaya göre SocialBrands Kasım ayı sıralamasında sosyal medyayı en etkili kullanan markalar Madame Coco, Türk Hava Yolları ve İGA İstanbul Havalimanı oldu.

Madame Coco, Türk Hava Yolları ve İGA İstanbul Havalimanı zirvede

31 binden fazla sosyal medya marka hesabını detaylı kriterlere göre inceleyen SocialBrands Kasım ayı Top 100 listesinde zirvedeki marka Madame Coco oldu.

Ev ve Dekorasyon kategorisinde yer alan Madame Coco, ödüllü sosyal medya kampanyaları ve hedef kitlesine uygun içerikleri ile takipçilerinden yüksek etkileşim aldı.

Sergilediği başarılı performans ile listenin ikinci sırasında Türk Hava Yolları yer aldı. Uyguladığı başarılı sosyal medya yönetimine bu ay da devam eden marka, Teknofest kapsamında Türk Hava Kuvvetleri akrobasi timi Türk Yıldızları ile gerçekleştirdikleri gösteriye ait video paylaşımları ile de dikkat çekti.

SocialBrands Kasım ayı listesinin üçüncü sırasında yer alan marka ise İGA İstanbul Havalimanı oldu. İGA İstanbul Havalimanı'nın 29 Ekim'de gerçekleşen açılışına ilişkin iletiler, tüm kanallarda yüksek ilgi gördü.

Kaynak: IHA

.

dikGAZETE.com

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

sanalbasin.com üyesidir