Dünyanın en zor görsel zeka oyunu Hidden Numbers'ın geliştiricisi olan BuBaSoft, yeni bir görsel zeka oyunu daha geliştirdi. 

Googleplay üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Tiny Numbers isimli oyun, özellikle beyin jimnastiği yapmak isteyenler için oldukça keyifli bir oyuna benziyor. 

90'lı yılların efsanesi ve bağımlılık yaratan Tetris'e farklı bir bakış açısı getiren Tiny Numbers, Hidden Numbers kadar zor bölümleri barındırmamış. 

Tek elle bile kolaylıkla oynanabilen Tiny Numbers ile can sıkıcı yolculuklara bir son verilebilir. Kullanıcı dostu arayüzü ve eğlenceli senaryoları ile oldukça keyifli bir oyun olmuş diyebiliriz.

YENİ OYUNLAR DA ÇIKACAK...

BuBaSoft, bu yıl içerisinde başka bir Android oyunu yayınlayacak mı bilinmez ama IOS platformunda Hidden Numbers isteyenlerin sayısının arttığını gören BuBaSoft Development Team'in Unity Platformunda, yeni oyunlarla karşımıza çıkacağını söyleyebilirim.

Şimdilik sadece Android platformlar üzerinde oynanabilen Tiny Boxes isimli oyunun tanıtım yazısı ile sizleri baş başa bırakıyor ve iyi oyunlar diliyorum...

"TETRİS” GİBİ AMA DAHA EĞLENCELİ...

"90’lı yılların unutulmaz oyunu, bir zamanlar hepimizin bağımlılığı olan Tetris’e yeni bir bakış açısı getirdik… Bildiğiniz Tetris, her zamanki gibi bağımlılık yaratıcı ama şimdi daha da eğlenceli!"

KURALLARI, OYNAYAN BELİRLİYOR...

"Klasik Tetris" oyununda olduğu gibi oyunun size vermiş olduğu şekilleri kullanmak yerine Tiny Boxes’da kuralları siz belirliyorsunuz. 

İstediğiniz şekli parmağınızla çizin, tabii ki yapabilecekleriniz sınırsız değil, oyun size her hamlede 1 ile 8 kutu arasında bir şekil çizme hakkı tanır, gerisi de sadece size ve hayal gücünüze kalmış.

Sizden network izni dışında hiçbir erişim izni istemiyoruz, network iznine ise sizlere yeni ve daha eğlenceli oyunlar geliştirmemize kaynak sağlaycak, oyunun küçük bir bölümünde gösterilecek AdMod reklamı ve ileride sağlayacağımız network üzerinden arkadaşlarınıza karşı oynayabilme özelliği için ihtiyacımız var.

Her yerde, sadece tek elinizi kullanarak bile oynayabileceğiniz Tiny Boxes ile hem keyifli vakit geçirmenizi hem de diğer tüm oyunlarımızda olduğu gibi zihin jimnastiği yapmanızı amaçlıyoruz…

Tiny Boxes ile kuralları siz belirleyin!”

Oyunu indirmek için tıklayın: 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bubasoft.tinyboxes

Tiny Boxes Nasıl Oynanır?

Ekranin sağ üstünde görünen ikonlar;

Puan: Kutularin dizilmesi ile silinen her satır icin 1 puan alınır.

Hız: Yukarıdan düşen şeklin düşme hızıdır.

Kutu: Yukarıdan duşen şekildeki maksimum kutu sayısıdır.

Detay: Klasik tetris oyunundan farklı olarak kullanıcı, düşen şekli kendisi parmak ile çizer. Kullanıcının parmak ile çizebileceği şekildeki kutu sayısı ekrana dokunulduğu an belirlenir ve kullanıcı parmağını kaldirmadan sürükleyerek çizim yaptığında maksimum buradaki sayı kadar kutu çizebilecektir.

Ayrıca, düşen şeklin sağ ya da solunda kalan oyun bölgesine dokunulduğunda  şekil o bölgeye hareket edecektir.

Oyun sırasında hiçbir reklam gösterilmemektedir.

.

Burak Bozkurtlar, dikGAZETE.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

sanalbasin.com üyesidir